? News: Gintama.pl się powiększa! - Gintama.pl - najlepsza Yorozuya w sieci
Marzez 14/01/2018 09:58
live action
Cecylia3132 22/12/2017 14:38
:D
czmzfz30 19/11/2017 14:35
o.O
angelsmallorca 18/11/2017 09:41
:D:D:D
gmforte2 03/11/2017 11:52
:D
gmforte2 03/11/2017 11:52
:D
gmforte2 03/11/2017 11:52
:D
gmforte2 03/11/2017 11:52
:D
gmforte2 03/11/2017 11:52
:D
gmforte2 03/11/2017 11:52
https://idealneodchud
zanie.pl/gm-forte/
kuba33596 25/10/2017 10:17
Czy dobrze widz? ?e Kamisa czyli administrator tej strony prowadzi a? dwie atrakcje na Animeconie? Fak jee
skunkhunt69 04/10/2017 23:02
hej gintamowe wariaty
manax 19/09/2017 14:17
Hej smile
roscislawchmielewski23 04/09/2017 09:05
elo
Maniak7453 06/08/2017 22:09
yp
Beatmaniak 06/08/2017 01:01
to ja !
Beatmaniak 06/08/2017 01:01
elo
Weronika38 05/08/2017 11:41
hi
@Katsura 31/07/2017 20:37
witam
Lodi83 31/07/2017 10:27
hi smile
Kumanaku Seizou
Imie: Kumanaku Seizou Wiek: Nieznany Płeć: Mężczyzna Wzrost: 181 cm Waga: 75 kg Data urodzenia: 10 października (waga) Seiyuu: Taiten Kusunoki Kiblo-czyściciel, pogromca brudu toaletowego. Naszym obowiązkiem jest doprowadzenie tych toalet do stanu takiego, żeby m...
Strona główna
Regulamin
Reklama
Dotacja
Zespół
Forum
FAQ
Anime download
Anime Online
Manga download
Manga online
Shinyaku Benizakura-Hen
Yorozuya yo Eien Nare
Galeria
Osty
Inne
Anime
Manga
Sagi
Hideaki Soarichi
Yorozuya
Shinsengumi
Postacie
Przedmioty
Inne
Kumanaku Seizou
Armstrong
Matsudaira Katakuriko
Balmung Fezalion i I...
Sarutobi Ayame
Goci Online: 4
Brak Uytkownikw Online

Zarejestrowanych Uytkownikw: 30,670
Najnowszy Uytkownik: ~natngcguo44
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnieRejestracja
Zapomniane haso?

SŁUCHAJ
Pozdrowienia
Ramówka


Gintama.pl się powiększa!

doda? rzx, dnia 01.08.2017


Moi drodzy!
Chciałbym was poinformować o bardzo ważnym wydarzeniu związanym z naszą stroną. Po konwencie Ryucon 2017, który miał miejsce w Krakowie naszej ekipie udało się sfinalizować kilka kwestii, które od pewnego czasu wisiały w powietrzu. Od dzisiaj mamy kilku nowych redaktorów, a nasza społeczność na fejsbuku znacznie się powiększyła. W rozwinięciu posta możecie znaleźć szczegóły, ale całość sprowadza się do kilku rzeczy - będziemy bardziej aktywni, lepiej zorganizowani i zbliżymy się do siebie. Bez wątpienia, jest to wielki krok dla całej społeczności Gintamy w Polsce.

Osiągnięciem, o którym należy wspomnieć w pierwszej kolejności jest nawiązanie współpracy z grupą "Gintama - Polska Rodzinka Yorozuyi!" na fejsbuku. Aby zrozumieć jak ważne jest to wydarzenie należy cofnąć się kilka lat wstecz, do epoki kiedy fora internetowe cieszyły się ogromną popularnością, a ich użytkownicy tworzyli masę wartościowych postów, artów i organizowali spotkania dla sympatyków w formie offline-owej. Jednym z takich miejsc była Gintama.pl, ale mimo bogatej historii i całego mnóstwa materiałów powoli przegrywała walkę z nowoczesnymi portalami społecznościowymi.

Gintama - Polska Rodzinka Yorozuyi! ułatwia kontakt z fanami naszej ulubionej serii i zapewnia wiele funkcji forum dyskusyjnego w nowoczesnym wydaniu. Jeżeli piszesz fanfiction, rysujesz arty, tworzysz AMV i zależy ci na zdaniu innych osób - jest to doskonałe miejsce do pokazania swoich dzieł. Dzięki współpracy z Gintama.pl grupka ma teraz możliwość udostępnienia ciekawych prac szerokiej społeczności na fejsbuku - jest to możliwe dzięki temu, że do ekipy redaktorów dołączyły @Katsura i @Kamui, które odpowiadają za porządek i zarządzanie grupą. Korzystając z okazji, chciały się przywitać z całą społecznością Gintama.pl:

Z tej strony Katsura oraz Kamui, należymy do jednej, wielkiej rodzinki, która łączy nas na grupie Gintama - Polska Rodzinka Yorozuyi!. Zostałyśmy zaproszone do współpracy oraz wielbienia polskiego fandomu Gintamy. Katsura pełni rolę administratora, a Kamui to bardzo przyzwoita pani moderator, która pilnuje porządku na grupie. W imieniu całej rodzinki, chciałybyśmy zaprosić Was w nasze progi, gdzie staramy się na bieżąco wrzucać różne ciekawe informacje, arty oraz organizujemy zabawy. Jako redaktorzy na stronie postaramy się z całych sił wypełniać wzorowo nasze obowiązki.

Jedną z ciekawych mediów, które stają się dla nas otwarte po zawiązaniu współpracy jest serwer Discord. Służy on zarówno do czatu głosowego jak i tekstowego, dzięki czemu pozwala być w ciągłym kontakcie z członkami grupy. W przyszłości planujemy wykorzystać go do organizowania zabaw oraz eventów. Poniżej znajduje się link do serwera.

Równie ważną informacją, którą chciałbym się z wami podzielić jest dołączenie do ekipy dwóch nowych redaktorów. Podczas rekrutacji urzekło nas ich oddanie dla serii oraz nieograniczone pokłady energii, które bez wątpienia zostaną przekształcone w niusy i materiały na fanpejdżu Gintama.pl na fejsbuku. Nowi redaktorzy to osoby zaprawione w socjalnym boju - widzieliśmy ich w akcji na konwentach i wszystko wskazuje na to, że dołożą wszelkich starań w propagowaniu Gintamy w Polskim fandomie mangi i anime poprzez organizowanie paneli tematycznych, pogadanek, wiedzówek i innych atrakcji na ogólnopolskich imprezach.

Jako pierwszego chciałbym przedstawić Dabutsu, który chciał się wam przedstawić tymi słowami:
Witam i dzień dobry!
Mam na imię Maciek i jestem nowym redaktorem na tej stronie - będę się podpisywał Dabutsu. Do zespołu zostałem zwerbowany przez ekipę Gintama.pl na konwencie Ryucon 2017 - od tamtej pory bardzo chciałbym dodać coś od siebie do naszej polskiej, gintamowej społeczności. Moim zadaniem będzie przede wszystkim dbanie o funpage, a celem - prowadzenie atrakcji. Obiecuję regularnie postowanie niusów, artykułow i promieniowanie dobrą aurą na stronę :D
Tyle ode mnie, życzcie mi powodzenia!


W Macieju urzekła nas ogromna wiedza o Gintamie i zapał, którego próżno szukać u większości ludzi, dlatego razem z Kamisą bardzo chcieliśmy aby znalazł się w naszej ekipie. Aktualnie obawiamy się, że może stać się zbyt aktywny dla naszego fanpejdża i strony - mamy ściśle określone reguły tworzenia postów, do których z bólem będzie się musiał dopasować grin

Ostatnią, ale równie ważną osobą jest Chrupkowa. Przedstawiła się w niniejszy sposób:
Hej!
Tutaj nowy redaktor - Chrupkowa. Zostałam zwerbowana po odbyciu służby na kilku konwentach. Nie miałam pojęcia, że aktywna pomoc w organizacji atrakcji skończy się przeciągnięciem mnie na ciemną stronę mocy! Tak oto jestem, wspierając nie tylko na fizycznym placu boju, lecz także w bitwach w przestrzeniach cyfrowych. Jako student ze zbyt dużą ilością wolnego czasu będę wrzucać arty, memy i wygrzebane z głębin internetu newsy. Mam nadzieję, że moja miłość do Gintamy pozwoli nam odbyć wiele ciekawych dyskusji, np. o tym, dlaczego Tsukuyo jest najlepszą waifu (JEST) i liczę na to, że uczynię tą społeczność jeszcze lepszą!


Początkowo Chrupkowa nie miała ochoty dołączać do naszej ekipy - ze względu na niską samoocenę uważała, że nie nadaje się do pełnienia roli redaktora. Ostatecznie, po wielu namowach postanowiła zaryzykować i spróbować odnaleźć się w tej roli. Tak jak wspominała, ma doświadczenie w organizowaniu atrakcji i bez wątpienia jest cennym zasobem podczas wszelkiej maści konwentów, eventów i meetów. Razem liczymy na to, że z jej pomocą uda nam się wykrzesać wiele energii z polskiej społeczności Gintamy. Mimo upływu lat, w fandomie wciąż znajduje się żar, który z odpowiednią pomocą bez wątpienia zapłonie na nowo.

Newsem zanudził na śmierć rzx

Gintama - Polska Rodzinka Yorozuyi! klik
Serwer Discord: klik

czyta?: 658
komentarzy: 0
czytaj wi?cej

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.

Oceny

Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
.copyrights 2011/2012 www.gintama.pl
.powered by PHP-Fusion & Extreme-Pack
.design by .kkS
.code by Sparco