Wszelakie poradniki traktujące o tym, jak odmienić swój wygląd i samopoczucie rozpoczynają się zdaniem: Zadbaj o piękny, biały uśmiech”. Oczywiście nie bez powodu. Nasze zęby poza naturalnym zastosowaniem pełnią przecież w obecnych czasach funkcję reprezentatywną. Nie ma nic bardziej dodającego pewności siebie od lśniących bielą zębów. Samo szczotkowanie przeciw przebarwieniom od kawy, herbaty, papierosów czy czerwonego wina to niestety często niewystarczający przeciwnik. Więc co zrobić, żeby zamienić nalot na biel?

 

Amatorskie sposoby

 

Pierwsze co przychodzi na myśl to domowe sposoby. W internecie znajdziemy niekończące się oferty. Firmy ścigają się ceną, jakością czy czasem, w jakim nasze zęby będą białe. Wiele z tych ofert jest niestety zwykłą ściemą, wiedz zatem za co płacisz.

Nakładki na zęby

Zazwyczaj terapia trwa ok. 2-4 tygodnie. Najpierw wykonuje się odlew zębów, na bazie którego potem wykonuje się dwie przezroczyste szyny, które potem wypełniane są żelem za pomocą strzykawek. Podczas terapii wymagane jest stosowanie diety pozbawionej barwników. Ceny wahają się od 400 do nawet 1000 zł.

Pasty

Nie różnią się użytkowaniem od normalnych past, stosowane są na zmianę ze zwykłą pastą do zębów. Efekty nie są spektakularne, jednak jest to dobra podstawowa metoda.

Wybielacz w sztyfcie

Stosowany 2-3 tygodnie ,,maluje” nasze ząbki bielą. Nakładany na noc, bazuje na podobnej metodzie co wybielanie zębów w  gabinecie z nieco słabszym efektem. Ceny to około 50 zł za jeden sztyft.

Profesjonalne wybielanie zębów Wrocław

Jeśli metody domowe nie są dla Ciebie wystarczające, w większych miastach takich jak Wrocław zainteresować można się stomatologią kosmetyczną. Wiele profesjonalnych firm proponuje usługę wybielania pojedynczych zębów lub całych łuków zębowych. Nie tylko nasz uśmiech zostanie przed zabiegiem oczyszczony z kamienia i osadów ale po wlaniu płynu we wcześniej przygotowane szyny zostanie naświetlony specjalną lampą Zoom, gdzie efekt będzie widoczny po zakończeniu zabiegu. Od nas zależy ile zapłacimy, cena za całość powinna wynosić nie więcej niż 1500 zł, ale znajdziemy oferty nawet za 1200-1300zł. Efektywność maksymalna!

 

Kategorie: Zdrowie