SzalonyBeduin 28/03/2017 21:02
w jej aktualizowani
SzalonyBeduin 28/03/2017 21:02
w takim wypadku bedziesz musia? nam pomoc :D
AnzuSeo123 28/03/2017 12:38
?wietna strona. Prosz? o cz?stsze aktualizacjeinterjection smile
gaj0s 30/12/2016 23:49
czesc mam prosbe...poleci mi ktos jakies dobre anime ?
qweer 18/12/2016 20:11
cze?
Regandof 28/11/2016 19:23
i kolejne pytanie gdzie moge pobra? polskie napisy do Re-Genshiken bo na AnimeSub jest tylko do HorribleSub? :S
Domino 27/11/2016 19:52
139-146
Regandof 27/11/2016 11:07
Mam pyt. Od kt?rego odcinka dzieje si? akcja z Hosen'em? :V
Domino 23/08/2016 19:54
Jak dla mnie bardziej 82
PJ 14/08/2016 07:57
odcinek 65 to jak ?apanie pokemon?w
kokisio 13/08/2016 11:15
hue
PJ 12/08/2016 07:09
Zura janai Katsura da!
Saketa 05/08/2016 16:48
I lecimy
Saketa 05/08/2016 16:47
"Wy dranie! Jak ?miecie nazywa? siebie Gintamquestion"
Saketa 05/08/2016 16:45
Shura - Does
PJ 26/07/2016 21:18
mloda krew p?ynie w moich zy?ach
Saruhima 04/07/2016 01:10
Yooo
Mroczna istota 01/06/2016 18:11
smile
SzalonyBeduin 31/05/2016 18:43
Nie tylko u ciebie, cos nam sie zkasztani?o
Domino 30/05/2016 22:32
Czyli to nie tylko u mnie te bquestiondy wyst?pujquestion
Kumanaku Seizou
Imie: Kumanaku Seizou Wiek: Nieznany Płeć: Mężczyzna Wzrost: 181 cm Waga: 75 kg Data urodzenia: 10 października (waga) Seiyuu: Taiten Kusunoki Kiblo-czyściciel, pogromca brudu toaletowego. Naszym obowiązkiem jest doprowadzenie tych toalet do stanu takiego, żeby m...
Zobacz Temat
Gintama.pl - najlepsza Yorozuya w sieci | Gintama | Inne
Autor Paringi
~Ivy-May
Administrator

Dodane dnia 26-07-2011 22:19
Jakie paringi widzicie/ nie widzicie w Gintamie i dlaczego właśnie te wam odpowiadają/ nie odpowiadają.

Mi się widzi:
ShinapchixKagura - ponieważ uważam, że Shin-chan jest w stanie znieść samolubstwo Kagury i nawet by ją trochę utemperował, gdyby nie było Gina w pobliżu (który "niestety" jest złym wzorcem postępowania dla tak małej dziewczynki :P) Zresztą odcinek o brodawkach mnie utwierdził, że fajnie by razem wyglądali.
GintokixHijikata - Gin w roli seme, a Hijikata uke :D Na moją wyobraźnię w szczególności podziałały dwie fałszywe okładki zaprezentowane przez Gina i tak jakoś mi do siebie pasują. Trochę by się pokłócili, posprzeczali, a potem...
OtaexKyuubei - Kyu-chan głupiutka i łatwo nią sterować, Otae silny charakter, który lubi wydawać polecenie innym. Obie są bardzo ładne, więc nie mam nic przeciwko.

Nie wyobrażam sobie:
KaguraxOkita - każdy sadysta szuka swojego masochisty więc Kagura niestety odpada :)
OtaexKondo - tak wstrętny obrazek, że nie chcę o tym myśleć, do Kondo to pasuje jedynie małpia księzniczka...
TakasugixShinpachi - NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!
Wylij Prywatn Wiadomo
Autor RE: Paringi
~Shinwoo
Uytkownik

Dodane dnia 26-07-2011 22:36
Nienawidzę Yaoi, nawet w takich fanowskich paringach. Tak więc męsko-męskie odpadają, definitywnie i ostatecznie. Wiem, jestem podłym hipokrytą, zważywszy na to, co napisałem dla pewnej osoby (która też nie cierpi yaoi). Może kiedyś się tym podzielę. :-D

Fajnie byłoby zobaczyć TsukuyoxTakasugi i (jeszcze) więcej KaguraxOkita. <3.

Shinpachi ma swoje 2d i Otsuu-chan, więc jest raczej zajęty. Trudno mi wyobrazić go sobie z kimkolwiek.
Co do OtaexKyuubei, nie wydaje mi się, że dobrze się dobrały. Wymiarami, że tak powiem. Chociaż bez wątpienia to ciekawa propozycja, a jak wiemy Kyu-chan potrafi wykorzystać sytuację. :-)

Gin zostanie starym kawalerem. Albo zwiąże się na starość z Tsukky.
Wylij Prywatn Wiadomo
~Noni
Uytkownik

Dodane dnia 27-07-2011 17:09
Yaoi powinno być w innym temacie z racji tego że nie każdy lubi i toleruje tego typu wymysły fanów głównie yaoistek.

Wypowiem się jednak na temat pairingów hetero.
OkitaxKagura - moje OTP. W ramach zasady ciągnie swój do swego, jeżeli wcześniej by się nie pozabijali nawzajem to mogłoby coś z tego wyjść.

GinxTsukuyo fajna byłaby z nich para. Tsukky pasuje według mnie do Gina. Dobrze się dogadywali. Jednak Gin nie może jej pozwolić za dużo pić bo to skończy się dla niego fatalnie.

Co cię nie zabije...To zabije innych.

Wszystko da się opowiedzieć. Trzeba tylko zacząć, od słowa do słowa.

Javier Marias
1811262 Wylij Prywatn Wiadomo
~Lilith
Uytkownik

Dodane dnia 14-08-2011 10:22
Shinwoo napisał/a:

Fajnie byłoby zobaczyć TsukuyoxTakasugi

AMEN. Mój sekretny OTP. Dwie świetne postacie, które chciałabym zobaczyć razem (pomińmy fakt, że najprawdopodobniej by się pozabijali...).

Yaoi zdecydowanie NIE lubię, więc przemilczę...

Okita x Kagura - bardzo lubię tą parkę, Sorachi chyba też (czy ktoś zauważył, że jeśli Kagura gdzieś się błąka, zaraz spotyka Okitę, i odwrotnie?).
Hijikata x Mitsuba
Kondo x Tae
Gintoki x Sa-chan -wychodzi na to, że lubię stalkerów...
Gintoki x Tsukuyo -nie mam nic przeciwko, ale jak dla mnie lepiej sprawdzają się jako partnerzy bez romantycznych wątków.
Takasugi x Matako -od biedy ujdzie, chociaż to zdecydowanie jednostronne uczucie ( a Sugi lepiej wygląda z Tsukuyo...)
Sakamoto x Mutsu
Katsura x Ikumatsu -jeśli chodzi o pairingi z Katsurą, to lubię tylko ten, dodatkowo "prawdziwa" Ikumatsu z historii była żoną Katsury, więc jak dla mnie ten pairing wpisuje się w canon.

Chociaż, tak szczerze, to nie wyobrażam sobie, by autor kiedykolwiek jasno określił kto-z-kim, wg. mnie zostawi to raczej wyobraźni fanów...
Wylij Prywatn Wiadomo
~Ray-chan
Uytkownik

Dodane dnia 14-08-2011 11:40
Oświadczam publicznie i lojalnie - nie byłam yaoistką, nie jestem i nie będę. Yaoi nie strawię, aczkolwiek toleruję to powszechne zjawisko.
Drugie oświadczenie - nie lubię pairingów z "tyłka wzięte", bez uzasadnienia lub powiązania postaci między sobą. W mojej świadomości muszą istnieć przyczyny, inaczej pairing nie ma racji bytu (jak np. wcześniej wspomniany Takasugi x Tsukuyo - co to za fanaberia? O.o).

Przejdę już do formalności. Moje myśli na temat poszczególnych pairingów. Fanaberii i yaoi/yuri nie biorę pod uwagę.

Shinpachi x Kagura - w zasadzie nijako o tym myślę, ale gdyby się ze sobą hajtnęli to nie miałabym nic przeciwko.
Kagura x Okita - ta sama sytuacja, aczkolwiek byłabym bardziej ku temu przychylniejsza. W końcu dobre urozmaicenie.
Otae x Kondo - nie przepadam akurat za tym pairingiem, bo już to całe nachodzenie "biednej" kobiety mnie znudziło.
Gintoki x Tsukuyo - na ten pairing się zgadzam, dopóki on nie zacznie jej dawać alkohol na popitkę. A tak poza tym cholernie słodki pairing.
Gintoki x Saa-chan - nie lubię. Bo permanentnie nie przepadam za Saa-chan. Koniec.
Takasugi x Matako - już wcześniej wspomniane było, że to jednostronna miłość. Jakoś do tego pairingu się nie skłaniam.
Sakamoto x Mutsu - kiedy oni ostatni raz się pokazywali? O.o Pół wieki temu, chyba... Nie liczę odcinka z pocztówkami. Nie mam zdania.
Katsura x Ikumatsu - aż musiałam zerknąć do Internetu, żeby sprawdzić, która to była w ogóle Ikumatsu. Po sprawdzeniu doszłam do wniosku, że to byłby chyba jedyny związek Zury, który bym tolerowała.

I tyle ode mnie.
http://agi-in-wonderland.cba.pl Wylij Prywatn Wiadomo
~Kana24
Uytkownik

Dodane dnia 29-08-2011 21:17
Jakieś nie yaoistyczne te forumtongue Ja do yaoistek też na pewno nie należę. Szczególnie nienawidzę fanowskich pairingów , jakiś bzdurnych doujinów itp. Nie lubię pairingowania osób, które się nienawidzą typu ShizuoxIzaya, pairingów z pupy (np. Sakura z jakimś członkiem Akatsuki bleeh) i robienia homo z bohaterów, którzy są w 100% hetero.

A tak nawiązując już do właściwego tematu:

Shinpachi x Kagura - szczerze mówiąc jest mi to obojętne. Aczkolwiek uważam, że ten pairing jest lepszy niż Kagura x Okita

Kagura x Okita - tutaj też raczej jestem obojętna, ale jakbym miała wybierać to chyba byłabym na nie. Charakterami nie pasują do siebie (każdy z nich chciałby drugim rządzić, więc uważam, że ten związek skończyłby się tylko na walce kto jest lepszy - czyli tak jak jest teraz). Po drugie nawet, jeśli mieliby być parą to uważam, że Kagura musiała by chyba trochę dorosnąć i dojrzeć. W końcu ona ma 14 lat, a Okita 18, więc trochę dziwnie by to wyglądało (w mandze Ane Doki była taka sytuacja tyle, że odwrotnie i wyglądało to po prostu źle).

Otae x Kondo - i tutaj również obojętnie mi, choć smutno mi się robi patrząc na starania biednego Kondo. A tak wgl to uważam, ze Otae na niego nie zasługuje.

Gintoki x Tsukuyo/Saa-chan/Otae - ustawiłam to w takiej kolejności w jakiej by mi najbardziej odpowiadało. Z Tsukuyo lub z Saa-chan może być, choć kciuków za to nie trzymam. Z Otae nie chcę bo po prostu jej nie bardzo lubię. Niech przestanie się znęcać nad wszystkimi, to wtedy będzie miała szanse.

Takasugi x Matako - zdecydowanie nie. Po prostu nie widzę ich razem, zresztą jak już pisaliście to jest to miłość jednostronna. Nie wyobrażam sobie Takasugiego z jakąkolwiek kobietą, a jak już to z jakąś lepszą/fajniejszą (typu Tsukuyo lub takiej Kyubei).

Sakamoto x Mutsu - bardzo rzadko się pojawiają, ale nie mam nic przeciwko. Myślę, że nawet dobrze by do siebie pasowali.

Katsura x Ikumatsu - może być, Ikumatsu jest spoko babka.

Hijikata x Mitsuba - najlepszy pairing w Gintamie no ale teraz to już niestety...

Otae x Kyubei - czyli yuri mówimy nie, niech Kyubei znajdzie sobie porządnego facetatongue

Chociaż, tak szczerze, to nie wyobrażam sobie, by autor kiedykolwiek jasno określił kto-z-kim, wg. mnie zostawi to raczej wyobraźni fanów...

Jestem tego samego zdania. Wydaje mi się autor nie będzie się bawił w pairingowanie. Może najwyżej pokażę, że taki Kondo nie poddawał się do końca i został za to wynagrodzony czy coś, ale raczej jestem zdania, że auto pozostawi te związki jako nierostrzygnięte.
Wylij Prywatn Wiadomo
~nodame
Uytkownik

Dodane dnia 30-12-2011 00:13
Nasze forum jest totalnie nie yaoistyczne czy yuristyczne, z czego sie cieszę. Nie żebym negowała osoby lubujące się w yaoi czy yuri, ale cóż, to nie dla mnie i tyle. Nie mogę się też nie zgodzić z autorkami poprzednich postów - nie lubię tworzyć paringów bez tak zwanej żadnej podstawy. I w ogóle, dlaczego mnie tu wcześniej nie było?! Niepojęte, ale przechodząc do meritum...

To co mi się widzi:

TsukuyoxGinotki - yes, yes, yes. Biorąc pod uwagę fakt, iż ona jest moja ulubioną żeńską postacią, a Gintoki to Gintoki, wiadomo. Nie chcę niczego "nadinterpretować", ale wydaje mi się, że oni mają się najbardziej ku sobie.

OkitaxKagura - oni są fajni, a oboje byliby wręcz duetem doskonałym. Bardziej ich już widzę, niżeli Shinpachiego i Kagurę, brrr.

HijikataxMitsuba - ech, no, nierealne, ale jakie piękne.

OtaexKondo - niech się Gorilla ucieszy.

KatsuraxIkumatsu - myślę, że mogłaby z nim wytrzymać. I ogólnie, całkiem fajnie się razem prezentują :3

To czego kompletnie nie widzę:

ShinpachixKagura - dobra, lubię Shina, ale nie przesadzajmy. Po drugie, zawsze traktowałam ich relacje jako rodzeństwo, dopóki tu nie wpadłam, to sczerze, nawet do głowy mi to nie przyszło. A jak w końcu przyszło, to się wzdrygnęłam. N-I-E.

I wszelkie yaoi i yuri - mówię stanowcze niet. wink

Edytowane przez nodame dnia 30-12-2011 00:14
sz0lka.tumblr.com Wylij Prywatn Wiadomo
~Kamisa
Uytkownik

Dodane dnia 19-02-2014 15:18
Szczerze nienawidzę paringów yaoi z Gintamy. W ogóle nie przepadam za yaoi.

Moim OTP życia jest OkiKagu. Przecież oni pasują do siebie idealnie. I fakt, aktualnie Kagura jest jedynie dzieckiem, więc raczej nie w głowie jej miłości i takie tam, lecz jej wersja z arcu " dwa lata później" lub filmu... ^J^ No, w każdym razie kocham ich razem i nie wyobrażam sobie Kagury z kimkolwiek innym. A już szczególnie z Ginem czy Shinpachim. Już nawet nie wspominam o paringowaniu jej z Kamuim...
Po przeczytaniu arcu z zamianą płci stwierdzam, że gdyby Kyuubei miała zostać na stałe facetem to zdecydowanie powinna być z Otae. A chociaż lubię yuri to jakoś nie za bardzo podoba mi się pomysł by one dwie, jako kobiety, były parą.
KatsuraxIkumatsu - zdecydowanie tak. No kto inny wytrzymałby z Zurą?
A co do Gintokiego... najchętniej zabrałabym go dla siebie XD a tak na poważnie - albo Tsukuyo albo Otae, chociaż bardziej skłaniałabym się ku tej pierwszej.
HijikataxMitsuba - czy istnieje ktokolwiek, kto nie lubi tej pary? Chyba tylko nawiedzone yaoistki...

Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek
Edytowane przez Kamisa dnia 19-02-2014 15:19
fanfiction.net/~kamisa Wylij Prywatn Wiadomo
^dantey115
Administrator

Dodane dnia 19-02-2014 16:34
To i ja coś napisze.

Okita x Kagura - meh.. Wszyscy ich lubia. Ja kagure uwielbiam. Ale niestety jak widze ich obrazki to strasznie mi sie nie podobają. Wersja z Time skip jeszcze ujdzie, z kinówki nr2 juz jak najbardziej. Ale obecnie do Kagury nikt nie pasuje :D jest za fajna

Gintoki x Tsukuyo chyba OTP. Choc sam nie wiem. Pasuja do siebie. Sporo zabawnych scen w anime jest z nimi. Sam autor nawet troche naprowadza na ten pairing. Czasem niektore obrazki mnie przerażają. Może dlatego ze nie pasuje mi Gin zalecający sie do kogoś. Ale ogolnie lubie tą pare.

Gintoki x Otae Gdyby wyciąć otae charakter i zostawic sam wygląd.. jak najbardziej. No ale nie można miec wszystkiego.

Hijikata x Mitsuba chyba nawet nie trzeba wiele pisać. Świetnie pasuja do siebie. Nic dodać nic ująć

Hijikata x Kuriko ( Córka starucha) - Też całkiem fajnie wyglądali. Miło sie ogladało odcinek z nimi :D Niestety majonezowe królestwo jest ważniejsze

Gintoki x Sacchan uee gdyby nie była taka piskliwa i głupia...

no i czas na OTP:

Shinpachi x Pandemonium-san - XDD no to pairing jest nie do pobicia... smutna, pełna łez historia.. Nie spełnionej miłości Patsuana..krótka ale za to jak gorąca.. R.I.P Pandemonium-san...

No i jeszcze trzy takie no.. Niezaprzeczalne

Gintoki x Cukier
Hijikata x Mayonezu
Yamazaki x Anpan

Edytowane przez dantey115 dnia 19-02-2014 16:35
11696908 Wylij Prywatn Wiadomo
~Dragontears
Uytkownik

Dodane dnia 24-03-2016 22:50
Jedyna para yaoi jaką akceptuję jest właśnie z gintamy wink Ale nie chciałabym zobaczyć Gin x Hijikata w anime czy mandze....Po prostu nie!

No to teraz hetero, które mi się podobają:
Gin x Sarutobi- Sama nie wiem czemu. Może dlatego, że była tak jakby "pierwszą dziewczyną" która postrzegała Gina jako coś więcej niż leń cukrzyk i go polubiła ? Marzę po prostu o tym, żeby zrobili ją trochę poważniejszą
Hijikata x Kuriko-No po prostu się zakochałam w tym paringu. Wiadomo Mitsuba taka dobra, cudowna i słodka, blah, blah, blah, ale(...) więc liczę że Mayo skończy z jedyną istotą na ziemi, która akceptuje Majonezik~
Kagura x Okita-baaaaardzo lubię. Oni są sobie przeznaczeni, nie wyobrażam sobie nikogo innego obok Okity...tak samo z Kagurą raprap
P.S Jestem ciekawa jak silne byłyby ich dzieci XD Coś jak z Naruto i Hinatą (chodzi mi o siłę)
Shinpachi x dziewczyna od listów- Nie wiem z kim innym miałby być taki szaraczek XD Tylko oni mi pasują! Sorki Pachi, Otsuu jest poza twoim zasięgiem.
Tae x Kondo- Lubię Kondo, bo jest naprawdę dobrym i silnym facetem. Otae na niego nie zasługuje! Powinna właściwie skończyć jako stara panna i cierpieć oglądając szczęście goryla z jakąś kobietą, ale wciąż...Chłopowi się należy!Tyle się za naganiał!
Kyuubei x Katsura- chyba jestem jedyną shipperką tej dwójki XD Oboje są tacy...inni biglaugh Dwójka zabawnych dziwaków, pasują do siebie jak ulał yeah

Paringi, których nie chcę widzieć:

Gintoki x Tsukyy- Szczerze to nie wiem co o nich sądzę. Są mi obojętni jako para. Sama postać Tsukuyo bardzo fajna, lubię ją smile ale taka tyranica i nasz Gin... Powiedzmy, że nie chcę by skończył pod pantoflem.
Gin x Otae- Nieeeee! Gin ratuj sięinterjection
Kyuubei x Tae- Nie znoszę Yuri. Nie mogę po prostu na to patrzeć. Sorki Kyuu offtopic
Shinpachi x Kagura- Chybabym płakała z nieszczęścia Kagurci. Za nic nie życzę jej życia z tą ciotą XD

Takasugi skończy jako samotnik badboy. Nie potrafię go sobie z NIKIM wyobrazić. On jest po prostu zbyt irytujący i pewny siebie.
Edytowane przez Dragontears dnia 24-03-2016 22:53
Wylij Prywatn Wiadomo
~AlexiaSenpai
Uytkownik

Dodane dnia 06-04-2016 12:37
Sama shippuję Katsurę z Kyuubei :^) Zwłaszcza w arcu z rankingiem bądź "Fak jeewa lata po".
I jeszcze Hijikata x Otae XD Taki w sumie cracki, ale z drugiej strony Toushi byłby jedyną osobą która byłaby w stanie zjeść jej potrawy XD
Okita x Kagura
To raczej oczywiste, zwłaszcza po ostatnim arcu. Być może Kagura jeszcze nie wie co czuje, a Sougo jest trochę bardziej tego świadomy, lecz się powstrzymuje.
Gintoki x Tsukuyo Tsukki to jedyna zdolna go uspokoić :^)
Sakamoto x Mutsu
Takasugi x Matako
Hijikata x Mitsuba
Nie lubię:
Wszelkich paringów pomiędzy członkami Yorozuyi.
Hijikata x Okita
Najlepsze jest to, że ten ship lubią głównie yaoistki mówiące na obronę że OkiKagu to pedofilia. Phi, zarówno Okita i Kagura są niepełnoletni, zaś HijiOki jest pedofilią. Do tego zastanawia mnie czy w umysłach shpperek istnieje ktoś taki jak Mitsuba, której istnienie zaprzecza paringowi.neutral

"LOVE AND PEACE!"
Książę Hata i I zaya by się doadali.
bazaanimefanfiction.pl Wylij Prywatn Wiadomo
~Atropos
Uytkownik

Dodane dnia 18-07-2016 22:05
Aaa, błagam tylko nie Gin x Hijkata ;_;.

Ja najbardziej lubię ten paring: Kagura x Okita.

Wylij Prywatn Wiadomo
Skocz do Forum:
.copyrights 2011/2012 www.gintama.pl
.powered by PHP-Fusion & Extreme-Pack
.design by .kkS
.code by Sparco