? Temat: Dyskusja Ogólna O Walkach - Gintama.pl - najlepsza Yorozuya w sieci
Marzez 14/01/2018 09:58
live action
Cecylia3132 22/12/2017 14:38
:D
czmzfz30 19/11/2017 14:35
o.O
angelsmallorca 18/11/2017 09:41
:D:D:D
gmforte2 03/11/2017 11:52
https://idealneodchud
zanie.pl/gm-forte/
kuba33596 25/10/2017 10:17
Czy dobrze widz? ?e Kamisa czyli administrator tej strony prowadzi a? dwie atrakcje na Animeconie? Fak jee
skunkhunt69 04/10/2017 23:02
hej gintamowe wariaty
manax 19/09/2017 14:17
Hej smile
roscislawchmielewski23 04/09/2017 09:05
elo
Maniak7453 06/08/2017 22:09
yp
Beatmaniak 06/08/2017 01:01
to ja !
Beatmaniak 06/08/2017 01:01
elo
Weronika38 05/08/2017 11:41
hi
@Katsura 31/07/2017 20:37
witam
Lodi83 31/07/2017 10:27
hi smile
Kumanaku Seizou
Imie: Kumanaku Seizou Wiek: Nieznany Płeć: Mężczyzna Wzrost: 181 cm Waga: 75 kg Data urodzenia: 10 października (waga) Seiyuu: Taiten Kusunoki Kiblo-czyściciel, pogromca brudu toaletowego. Naszym obowiązkiem jest doprowadzenie tych toalet do stanu takiego, żeby m...
Zobacz Temat
Gintama.pl - najlepsza Yorozuya w sieci | Gintama | Pojedynki
Autor Dyskusja Ogólna O Walkach
~Neko
Uytkownik

Dodane dnia 27-07-2011 20:57
W tym temacie chciałbym porozmawiać o pojawiających się w Gintamie walkach wink
Które walki, waszym zdaniem, były najlepsze i miały wysoki poziom, a które były najgorsze i słabe?
Które rozbawiły, a które wzruszyły?
Które były potrzebne a które nie?
10432588 Wylij Prywatn Wiadomo
Autor RE: Dyskusja Ogólna O Walkach
~Lazerek
Uytkownik

Dodane dnia 28-07-2011 14:02
wiele było potrzebnych, a walk było całkiem sporo, że ciężko wszystkie spamiętać, jednak wg mnie słabe były podczas Yagyuu arcu, gdyż bardziej autor skupiał się na fabule, aczkolwiek sam arc był świetny wink, zaś te które mi się najbardziej podobały to:
Gin vs Benizakura, Kagura vs Abuto, Gin vs Jiraya
Wylij Prywatn Wiadomo
~masterBISH
Uytkownik

Dodane dnia 28-07-2011 15:01
Niestety nie widziałam zbyt wielu walk w Gintamie... Mam wrażenie, że najlepsza jeszcze przede mną, czyt. Kagura vs Kamui, ale bardzo podobała mi się krwawa rzeź Okity, kiedy Hijikata z Ginem ich prześladowali w jakimś wozie (nie pamiętam szczegółów, które odcinki, ale miało to miejsce w pociągu).

Taaak, wiem, że moja pamięć jest karygodna. =.='

Wylij Prywatn Wiadomo
~Noni
Uytkownik

Dodane dnia 29-07-2011 22:37
Gintoki i Katsura vs piraci Harusame. Jedna z bardziej widowiskowych walk. Świetnie przedstawiona w kinówce. Gintoki zmienia bronie jak rękawiczki. Widać ogromne umiejętności w walce obu panów.

Kagura vs Abuto. Sama walka chociaż krótka moim zdaniem powala. Kagura w swoim bitewnym szale niesamowicie przerażająca.

Jirocho vs Gintoki. Jedyna walka w której można zobaczyć tak wściekłego Gintokiego.

I najbardziej męska walka w całej Gintamie: Gintoki vs Hattori o Shounen Jumpa.

Co cię nie zabije...To zabije innych.

Wszystko da się opowiedzieć. Trzeba tylko zacząć, od słowa do słowa.

Javier Marias
1811262 Wylij Prywatn Wiadomo
~Lazerek
Uytkownik

Dodane dnia 30-07-2011 02:02
Master zapewne mówisz o tym, kiedy Okita pozabijał "buntowników" z Shinsengumi w Shinsengumi arc ;p(coś koło 105 odcinka ;p)

Poza tym, zapomniałem o walce z Harusame podczas Beznizakura arc, była wręcz świetna smile.
Wylij Prywatn Wiadomo
~Gintaman
Uytkownik

Dodane dnia 10-08-2011 00:32
Kagura vs Abuto. Jedna z moich ulubionych walk. Wiele razy ją oglądałam i nadal mi się nie nudzi.
Walka Sougou w pociągu (Shinsengumi Arc).
Gintoki vs Benizakura.
No i oczywiście nie może tu zabraknąć walki Gintokiego i Hijikaty posługujących się starcem jako bronią biglaugh

Jeśli chodzi o walki mniej potrzebne bądz słabe, to jakoś nie mogę sobie przypomnieć.
Edytowane przez Gintaman dnia 10-08-2011 00:36
Wylij Prywatn Wiadomo
~mona90347
Uytkownik

Dodane dnia 17-11-2011 17:25
"Bleach"moja ulubionasmileShinigami jawią się tutaj jako herosi, których zadaniem jest utrzymanie równowagi pomiędzy światem żywych i umarłych.Jednak tematyka śmierci jest trochę odsunięta raczej na bok, na rzecz widowiskowych pojedynków i refleksyjnych przemyśleń bohaterów.

"Nawet najdalsza podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku..."http://vsevidno.com
Wylij Prywatn Wiadomo
~Neko
Uytkownik

Dodane dnia 18-11-2011 21:42
mona90347 Tu chodzi mi o walki tylko z Gintamy, a nie ze wszystkich anime grin
10432588 Wylij Prywatn Wiadomo
~Ivy-May
Administrator

Dodane dnia 04-12-2011 11:14
Dla mnie walką number 1 była oczywiście Kagurcia vs. Abuto. Zastanawia mnie czy jakby Abuto poszedł na całość i nie zignorował przeciwnika to mimo wszystko by pokonał Kagurę, nawet będącą w szale zabijania...
Druga to Gintoki nie myślący trzeźwo i chcący zabić Jirocho. To było tak epicko-epickie, że kilka razy musiałam sobie obejrzeć, mimo, że ta walka była mega krótka to i tak najlepiej zapadła mi w pamięć.

Bardzo chcę zobaczyć jak pojedynkuje się Kondo. Bardzo często Hijikata mówi, że Kondo świetnie walczy mieczem, chciałabym to zobaczyć.
I jeszcze Gin vs. Takasugi. Sugi na razie specjalnych umiejętności, poza pewnością siebie, nie pokazał więc bardzo jestem ciekawa.
Wylij Prywatn Wiadomo
~pati43
Uytkownik

Dodane dnia 15-02-2012 15:01
Każda walka Gina jest niesamowita :]
hmm...duźo było walk nawet,ulubiona to Gin vs Bansai,Kagura vs Abuto <3
Walki z Four Devas I yoshiwara arc
9595937 www.youtube.com/user/ShikaXTema4everRock Wylij Prywatn Wiadomo
~Noni
Uytkownik

Dodane dnia 15-02-2012 15:53
Z Baragaki arcu walka Saburo vs Hijikata. Ten obłęd w oczach Toshiego i ładne zakończenie tego pojedynku. Po prostu epic.

Co cię nie zabije...To zabije innych.

Wszystko da się opowiedzieć. Trzeba tylko zacząć, od słowa do słowa.

Javier Marias
1811262 Wylij Prywatn Wiadomo
~nodame
Uytkownik

Dodane dnia 16-02-2012 00:01
Hijikata miażdży system w końcu porządna walka w jego wykonaniu, totalny demon!

sz0lka.tumblr.com Wylij Prywatn Wiadomo
~queenmother
Uytkownik

Dodane dnia 16-02-2012 20:25
Walka o tytuł nabe-szoguna. Go-Ninja vs Shinobi Five. Walka kto pierwszy zdobędzie papier w szalecie posiadłości Yagyuur30;Mogłabym długo wymieniać :D

Z Tych poważniejszych to wszystkie są bardzo dobre (uwielbiam Gintamę za to, że nie ma żadnych głupich mocy, tylko pięści, miecze albo spluwy, i pokonuje się wrogów bez żadnego idiotycznego wykrzykiwania jeszcze bardziej idiotycznych nazw ataków). Każda walka ma jakieś charakterystyczne, przyprawiające o dreszcze lub wbijające w fotel momenty. Pojedynki są krótkie, ale kładą nacisk na szczegóły i są oryginalne, bez powielania 'wzorów' używanych w innych anime z (np. kopniak unik prawy sierpowy unik obrót kop unik lewy podbródek i tak non stop, a na końcu jeden drugiego i tak pokona jakąś super duper mocą ki, chakrą, tudzież reiatsu drąc się sharingan albo getsuga tenshou; w gintamie po prostu nie ma walenia mieczami na przypał- cała walka robi wrażenie, a nie tylko ostatni, decydujący cios).

Najbardziej w pamięci zapadły mi chyba pojedynki Gintoki vs Nizou, Gintoki vs Jiraia i Hijikata vs Sasaki (wcale nie dlatego, że jest najnowszy, po prostu najpierw Sasaki pozamiatał swoim combosem, później Hijikata doprawił akcją z kulą).
2342445 Wylij Prywatn Wiadomo
~koto
Uytkownik

Dodane dnia 28-02-2012 17:14
Mi najbardziej przypadła scena walki Ginczana z Ji na cmentarzu.

Po prostu epicka- każdy kadr był przemyślany i dopracowany.

Deszcz, mrok, skoki Ginczana, ruchy kamerą- majstersztyk.

Nie tylko ja podzielam tą fascynację. Było takich więcej. Trzeba zaznaczyć, że gdzieś poruszono kwestię, czy to nie najlepsza jak dotąd scena walki w anime ever.

888728 Wylij Prywatn Wiadomo
~Harlequin
Uytkownik

Dodane dnia 04-07-2012 21:04
Bardzo podobało mi się kilka walk w tym:

Kagura vs. Abuto :
Walka krótka co prawda, ale naprawdę warta uwagi. Krwiożercza walka Kagury jest godna polecenia, a jej uśmieszek był bardziej sadystyczny niż miny Sougo 0_0.

Jirocho vs Gintoki

Tak, to jest już walka na wysokim poziomie. Zarówno fabularnym jak i plastycznym :>. Widać poprawę kreski i kilka dobrych efektów specjalnych. Ruchy też są bardzo płynne, a o mimice twarzy nie wspomnę <istne cudo <3>. Po raz pierwszy możemy zobaczyć tak wściekłego Gina. No, nie licząc walki z Jirayą. <sory jeśli zła pisownia haha :D >

Shinsengumi Arc.
Co prawda szczegółów już nie pamiętam <skleroza xD >, ale nadal pamiętam ten zakrwawiony pociąg.. znaczy przedział, dzięki rękom i mieczowi Okity.

Gintoki vs. Nizou (Benizakura arc.)
Taa... :D Jest to moja trzecia ulubiona walka. Jest kilka zajebistych scen, a i sam epizod nieźle się kończy (właśnie zabieram się za film ;P).

Gin vs. Jiraia
W sumie ze wszystkich wymienionych walk ta była najgorsza. Dlaczego? Przed walką z Ginem akcja prezentowała się świetnie, ale w trakcie walki już tak nie było. Przez całą walkę trudno było zlokalizować i jednego i drugiego bohatera. Widać ich był tylko wtedy jak krzyżowali broń. No ja wiem, że ta szybkość to do popisu umiejętności, ale sami rozumiecie, że taka walka musi być łatwa w odbiorze ;P. W dodatku starcie było za krótkie tak samo jak walka z Jirocho <ale tamta była bardziej widoczna i efektywna>. Ekran u mnie był praktycznie cały czas niewidoczny z powodu użycia ciemnych i brudnych kolorów. Co prawda było to użyte do dodania atmosfery klimatu, ale mi to tylko wyłącznie przeszkadzało. Pomimo to użyto tutaj czarno-białych scen, które wyglądały jak scena z mangi i to mi się podobało. Jednak Uważam, że scena w porcie prezentowała się o niebo lepiej :3. Jednak muszę przyznać, ze tu po raz pierwszy widzimy dokładniejsze wspomnienia z Shoyo-sensei :>. Mam nadzieję, że dowiem się o nim czegoś nowego w najnowszym filmie.

Gintoki vs. Takasugi

W jednym odcinku pokazali < dla żartu> koniec Gintamy były tam pokazane scenki Gin vs. Shin. Jeśli tak ma się prezentować epizod to już się doczekać nie mogę shifty . Oczywiście liczę na smutny koniec, bo akurat takie lubię <nie bijcie mnie błagamrolleyes grin >.

Kamui vs. Kagura
Myślę, że do tej walki też powinno dojść. Bardzo lubię krwawe potyczki, więc mam nadzieję, że do takowej dojdzie. W końcu mogłam być świadkiem
umiejętności Kamuiego <lol, tak się piszę ? xD> No to tyle jeśli chodzi o moje oczekiwania tongue.

Oczywiście nie zabrakło też walk takich jak z Shounen Jumpem o której ktoś wspomniał xD.
Nie wspomnę tutaj o ruchach jakie wykonują postacie(uniki, ataki skoki na miecze Fak jee xD). W Benizakura Arc Kagura popisała się niezłymi ruchami ciała Oczy. I ogólnie wszystkie walki są warte oglądnięcia i nie sposób w kilku słowach ich wyrazić <3.

EL PSY CONGROO :3
Edytowane przez Harlequin dnia 27-07-2012 20:07
Wylij Prywatn Wiadomo
~ZuraJanaiKatsuraDa
Uytkownik

Dodane dnia 02-04-2014 16:18
Poruszę trochę inny temat. Moim zdaniem walka Gintoki vs Kintoki miała olbrzymi potencjał, a została zrobiona (takie miałem wrażenie) ciut na odwal i była naaaprawdę krótka. Najpierw budowano napięcie, nastawiono nas na tą walkę, a wyszło jak wyszło. Co o tym sądzicie?

A zobaczyłbym z chęcią Kagura vs Kamui, Katsura vs Hijikata, Gintoki vs Hijikata, Yamazaki vs Shinpachi, Shinpachi vs Abuto.
Wylij Prywatn Wiadomo
~Cecylia3132
Uytkownik

Dodane dnia 22-12-2017 14:41
O co tu chooo? :D

apartamenty na wynajem bydgoszcz
http://bydgoszcz-apartamenty.pl Wylij Prywatn Wiadomo
Skocz do Forum:
.copyrights 2011/2012 www.gintama.pl
.powered by PHP-Fusion & Extreme-Pack
.design by .kkS