gaj0s 30/12/2016 23:49
czesc mam prosbe...poleci mi ktos jakies dobre anime ?
qweer 18/12/2016 20:11
cze?
Regandof 28/11/2016 19:23
i kolejne pytanie gdzie moge pobra? polskie napisy do Re-Genshiken bo na AnimeSub jest tylko do HorribleSub? :S
Domino 27/11/2016 19:52
139-146
Regandof 27/11/2016 11:07
Mam pyt. Od kt?rego odcinka dzieje si? akcja z Hosen'em? :V
Domino 23/08/2016 19:54
Jak dla mnie bardziej 82
PJ 14/08/2016 07:57
odcinek 65 to jak ?apanie pokemon?w
kokisio 13/08/2016 11:15
hue
PJ 12/08/2016 07:09
Zura janai Katsura da!
Saketa 05/08/2016 16:48
I lecimy
Saketa 05/08/2016 16:47
"Wy dranie! Jak ?miecie nazywa? siebie Gintamquestion"
Saketa 05/08/2016 16:45
Shura - Does
PJ 26/07/2016 21:18
mloda krew p?ynie w moich zy?ach
Saruhima 04/07/2016 01:10
Yooo
Mroczna istota 01/06/2016 18:11
smile
SzalonyBeduin 31/05/2016 18:43
Nie tylko u ciebie, cos nam sie zkasztani?o
Domino 30/05/2016 22:32
Czyli to nie tylko u mnie te bquestiondy wyst?pujquestion
Leszywuj 24/05/2016 00:19
text/html; charset=iso-8859-2
SzalonyBeduin 22/05/2016 20:30
nie wiadomo nawet czy bedzie wink
Domino 22/05/2016 16:11
Wiadomo Wam mo?e, kiedy b?dzie wznowienie gintamy?
Kumanaku Seizou
Imie: Kumanaku Seizou Wiek: Nieznany Płeć: Mężczyzna Wzrost: 181 cm Waga: 75 kg Data urodzenia: 10 października (waga) Seiyuu: Taiten Kusunoki Kiblo-czyściciel, pogromca brudu toaletowego. Naszym obowiązkiem jest doprowadzenie tych toalet do stanu takiego, żeby m...
Zobacz Temat
Gintama.pl - najlepsza Yorozuya w sieci | Gintama | Postacie
Autor Najprzystojniejsi panowie.
~Noni
Uytkownik

Dodane dnia 27-07-2011 22:02
Waszym zdaniem którego z bohaterów Gintamy można uznać za najprzystojniejszego?

Wszystkie swoje odpowiedzi proszę uzasadniajcie.

Co cię nie zabije...To zabije innych.

Wszystko da się opowiedzieć. Trzeba tylko zacząć, od słowa do słowa.

Javier Marias
1811262 Wylij Prywatn Wiadomo
Autor RE: Najprzystojniejsi panowie.
~songomat
Uytkownik

Dodane dnia 27-07-2011 22:05
Ja się tam na facetach nie znam za bardzo bo wole dziewczyny ale uważam, że Hijikata mógłby się podobać laskom :D
Edytowane przez songomat dnia 27-07-2011 22:05
9489461 Wylij Prywatn Wiadomo
~Shinwoo
Uytkownik

Dodane dnia 27-07-2011 22:57
Cóż, w sumie Książę Hata mógłby podobać się kobietom, jest szlachetnie urodzonym arystokratą, kocha zwierzęta, ma miłe usposobienie.
Poza tym ma to coś na głowie.

Poza tym Okita całkiem dobrze wygląda i na dodatek jest sadystą, podobno dziewczyny szaleją za takimi złymi ludźmi.

A jak już jestem przy złych ludziach, to Takasugi jest prawdziwym królem demonów, więc na pewno ma spore powodzenie.
Wylij Prywatn Wiadomo
~masterBISH
Uytkownik

Dodane dnia 28-07-2011 15:07
Poza tym Okita całkiem dobrze wygląda i na dodatek jest sadystą, podobno dziewczyny szaleją za takimi złymi ludźmi.

A zgodzę się! Otóż to, Okita jest moją ulubioną postacią (wraz z Ginem i Kagurą), więc nie zaprzeczam, że urodziwy jest. grin (na swój krwawy i sadystyczny sposób )

No tak, Książe Hata podobałby się niewielu osobnikom... Tzn, na pewno jakimś amanto, czy coś w ten deseń... (wyobraziła sobie Otose z Baka Oouji)

Oh, skoro już wspomniano o Takasugim... To jest on niewątpliwie numerem jeden w Gintamie. Bo kto nie lubi pięknych draniów!

Anyway, trudno jest mi ustalić, kto jest najprzytsojniejszym mężczyzną. Wszyscy są swoją drogą urodziwi.

Edytowane przez masterBISH dnia 28-07-2011 15:08
Wylij Prywatn Wiadomo
~Ivy-May
Administrator

Dodane dnia 28-07-2011 19:59
Ech określenie przystojni jest trochę dziwne w stosunku do narysowanych postaci, możemy co najwyżej uważać, że dana postać jest ładnie narysowana, ok skończmy z tym czepiactwem wink

0. Młody Jirocho - zapomniałam o nim, a to jednakowoż najładniej narysowana męska postać ! Dużo bardziej atrakcyjny od reszty, szkoda, że musimy ciągle oglądać jego starą wersję sad
1. Hijikata - w mojej opinii jedna z najlepiej narysowanych męskich postaci w Gintamie, bardzo przyjemnie się na niego patrzy, ma super wdzianko i cały czas pali papierosy, wygląda na "prawdziwego" faceta, choć podejrzewam, że nadal jest prawiczkiem. Inaczej mówiąc poświęcił się drodze miecza...
2. Takasugi - bo jest to bish czystej maści, ładny, zły, pali fajkę i chce wszystko zniszczyć. Ma w sobie coś co przyciąga uwagę pomimo kimona i klapek w których wygląda czasami jak lump...
3. Katsura - lubię długowłose męski postacie w anime z tego względu, że w realu nie ma mowy o tak pięknej, bujnej i zdrowej fryzurze... Wyglądem Zury zachwycałam się w początkowych odcinkach, a potem mi przeszło, gdyż jego debilizm obecnie przesłania mi całą jego postać.
4. Tojo - jest blondynem...lubię blondynów, ma długie włosy i zielone oczy (?), lubię blondynów, wspominałam już, że lubię blondynów ?

5. zapomniałam o Taka-tinie - takie blond ciacho tongue
Edytowane przez Ivy-May dnia 27-08-2012 12:52
Wylij Prywatn Wiadomo
~nobody7nobody
Uytkownik

Dodane dnia 10-08-2011 00:25
Na pierwszym miejscu oczywiście Zura... po prostu kocham długie włosy.
Na drugim hmm. Kyojiro Nakamura, na trzecim Hijikata Toshiro, ale w długich włosach tongue, na czwartym Bansai Kawakami lub Sakamoto Tatsuma, a na ostatnim Abuto... przypomina mi trochę Russel`a Crowe shifty
Wylij Prywatn Wiadomo
~Gintaman
Uytkownik

Dodane dnia 11-08-2011 13:18
Na pierwszym miejscu muszę umieścić Gintokiego, Sougou i Hijikatę. Nie potrafię się zdecydować, który lepszy biglaugh. Gin i Hijikata po prostu mi się podobają, za to w Sougou lubię ten jego dziecięcy wygląd i duszę sadysty.
Drugie miejsce to Katsura, choć fajniej wyglądał w krótszych ( odc. o Benizakurze).
Trzecie miejsce to Takasugi - ZŁO! shifty
Edytowane przez Gintaman dnia 11-08-2011 13:19
Wylij Prywatn Wiadomo
~Pompon-nee
Uytkownik

Dodane dnia 01-09-2011 21:46
Hmm... A ja mówię, że Abuto. To mój typ pana, ohohoh~~ :D (serio, to nie sarkazm)

I tradycyjnie Gintoki, Hijikata, Katsura, Kamui, Takasugi, Yamazaki, Okita, Bansai, nawet Kondo-san... Ugh, czy w tym anime muszą być sami bishoneni? ;o
O! Ale Shinpachi nie jest przystojny. On należy do tych "słodkich chłopców" :3
9271141 Wylij Prywatn Wiadomo
~Venqua
Uytkownik

Dodane dnia 30-09-2011 11:21
Gintoki, Kondo, Jirocho (byle starszy), mąż Otose i Abuto.

Wspólne dla wszystkich tych postaci jest to, że wyglądają jak faceci, a nie laleczki. Mężczyzna musi wyglądać męsko, a nie jakby dopiero co wyszedł od kosmetyczki..

Gintoki - lubię w anime facetów z białymi czy też srebrnymi włosami, czerwonymi oczami.. Ogólnie albinosów?
Kondo - ma brodę (no dobrze, bródkę).
Jirocho - ciemna skóra, białe włosy, ciekawe i fajne połączenie.
Mąż Otose - może jego ubiór psuje trochę wrażenie, ale sam mężczyzna od razu sprawił wrażenie spokojnego, dostojnego, silnego.
Abuto - silny, postawny facet o wyrazistych rysach.

Takasugiego, Kamuiego odrzucam od razu. Takasugi stara się być za bardzo dramatycznie demoniczny, Kamui ze swoją twarzą dziecka wcale do mnie pod względem urody nie przemawia. Katsura jest przystojny, ale zbyt "Fak jeeelikatny".
Wylij Prywatn Wiadomo
~Noni
Uytkownik

Dodane dnia 02-10-2011 21:35
1.Hijikata mój osobisty numer jeden. Lodowate spojrzenie, w mundurze wygląda bosko, ogólnie chyba najbardziej bishi facet w całej Gintamie.
2.Gintoki ogólnie mam do niego słabość. Świetnie wygląda z gołą klatą owinięty bandażami
3.Jirocho(w młodości) fajne z niego ciacho, takie moim zdaniem połączenie Gintokiego i Hijikaty w jednym.
4.Okitama w sobie taki chłopięcu urok kontrastujący z jego sadystycznym charakterem.

Co cię nie zabije...To zabije innych.

Wszystko da się opowiedzieć. Trzeba tylko zacząć, od słowa do słowa.

Javier Marias
1811262 Wylij Prywatn Wiadomo
~Death
Uytkownik

Dodane dnia 09-10-2011 13:20
Gintaman napisał/a:
Na pierwszym miejscu muszę umieścić Gintokiego, Sougou i Hijikatę. Nie potrafię się zdecydować, który lepszy biglaugh. Gin i Hijikata po prostu mi się podobają, za to w Sougou lubię ten jego dziecięcy wygląd i duszę sadysty.
Drugie miejsce to Katsura, choć fajniej wyglądał w krótszych ( odc. o Benizakurze).
Trzecie miejsce to Takasugi - ZŁO! shifty

Dokładnie! Myślę tak samo tongue

O, i jeszcze Jirocho w młodości też super. :D

http://drrrchat.com/room/

I, I, I will battle for the sun, sun, sun
And I, I, I wonr17;t stop until Ir17;m done, done, done
You, you, you are getting in the way, way, way
And I, I, I have nothing left to say, say, say

I, I, I, I, I will brush off all the dirt, dirt, dirt, dirt, dirt, dirt, dirt
And I, I, I, I, I will pretend it didnr17;t hurt, hurt, hurt, hurt, hurt, hurt, hurt, hurt
You, you, you, you, you are a black and heavy weight, weight, weight, weight, weight, weight, weight
And I, I, I, I, I will not participate, pate, pate, pate, pate, pate, pate, pate

Dream brother, my killer, my lover

I, I, I will battle for the sun, sun, sun, sun
r17;cause, I, I, I have stared down the battle of a gun, gun, gun, gun, gun, gun, gun
No fun, you, you, you, you, you are a cheap and nasty, fake, fake, fake, fake, fake, fake, fake
And I, I, I, I, I am the bones you couldnr17;t break, break, break, break, break, break, break, break

Placebo - Battle For The Sun

I, I, I will battle for the sun.

Edytowane przez Death dnia 19-10-2011 18:17
34750136 Wylij Prywatn Wiadomo
~koto
Uytkownik

Dodane dnia 28-02-2012 17:09
Nie wiem co podoba się innym paniom, bo zazwyczaj coś innego niż mi, ale wiadomym jest, że mi najbardziej się podoba mój chłopak- Ginczan smile

BO: jest wbrew pozorom mądry, szlachetny, dba o swoich, waleczny i ma skilla z mieczem, cudny głos, ładnie pachnie, słodko smakuje, ma taki sma słodki oddech, miękkie włoski, pachnące truskawkami, ma świetne stopy, przy czym ciało ma idealne- papuśne od słodyczy, nie jakiś chuderlak jak z Kuro, jego ciuszki zawsze sexy go opinają.

Uhhhh, OBS grin

Poza tym niezły jest Okita, ale pod względem cech wew, bo z fizyki to nie bardzo. Sadysta, inteligent, mroczny sajko <3

Tosiek ---> najlepsza sexy kreska biszowa ever, koleś po prostu się udał. Plus fajki.

Taka ---> uhm, jedynie za fiolet, bo tak, to nie bardzo.

Zura --> w ogóle nie. Jest śliczny, ale damn, to jest kurdę dla mnie kobita.

Yamazaki ---> jest słodki smile

I wiele wiele innych. Nawet Szogun jest sexy smile Władza, etc smile

888728 Wylij Prywatn Wiadomo
~pati43
Uytkownik

Dodane dnia 28-02-2012 21:13
Po 1 GINTOKI <3333333 Świetny wygląd-cudny kolor włosów-przez niego polubiłam ten kolor xd niecodzienny fryz,zajebisty głos,cudne oczy i tak jeszcze mln innych rzeczy
po 2 dlaczego nikt nie wymienil MADAO o_O?
po 3 hmm...Ginpachi-sensei xDDD
po 4 hmmm...Zura! :D-cudne włoooosy <3
po 5....nie chce mi sie wymieniac Hijikaty grin

Dobra,to tyle grin
9595937 www.youtube.com/user/ShikaXTema4everRock Wylij Prywatn Wiadomo
~Kamisa
Uytkownik

Dodane dnia 05-04-2014 13:28
Może powinniśmy spytać, który facet w Gintamie nie jest przystojny? tongue
Jak dla mnie numerem jeden jest Gintoki. Jest po prostu cudowny. Do tego Hijikata z Okitą (ale filmowym lub z arcu 2 lata póżniej. W normalnej wersji jest raczej "uroczy" niż przystojny. Tak samo jak Kamui ^J^), młody Jirocho i mąż Otose, a także męska wersja Tsukuyo. No i filmowy Shinpachi też jest niczego sobie ^J^
A mi się Takasagi tak bardzo nie podoba. Jest bo jest, ale w Gintamie można znaleźć przystojniejszych ^J^

Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek
fanfiction.net/~kamisa Wylij Prywatn Wiadomo
~Atropos
Uytkownik

Dodane dnia 18-07-2016 22:19
Najprzystojniejszy moim zdaniem jest Hijakata.
Potem Zura, potem Gin. Sakamoto bez oksów też mocne 8/10.

Wylij Prywatn Wiadomo
~AlexiaSenpai
Uytkownik

Dodane dnia 06-09-2016 15:28
Kamui c: Lubię taki uroczy wygląd.

"LOVE AND PEACE!"
Książę Hata i I zaya by się doadali.
bazaanimefanfiction.pl Wylij Prywatn Wiadomo
Skocz do Forum:
.copyrights 2011/2012 www.gintama.pl
.powered by PHP-Fusion & Extreme-Pack