SzalonyBeduin 08/05/2017 20:36
nie ma i nie bedzie bo zaczynamy fairy tail !
kresy 04/05/2017 13:08
kiedy nowe odcinki dragonball ?
SzalonyBeduin 28/03/2017 21:02
w jej aktualizowani
SzalonyBeduin 28/03/2017 21:02
w takim wypadku bedziesz musia? nam pomoc :D
AnzuSeo123 28/03/2017 12:38
?wietna strona. Prosz? o cz?stsze aktualizacjeinterjection smile
gaj0s 30/12/2016 23:49
czesc mam prosbe...poleci mi ktos jakies dobre anime ?
qweer 18/12/2016 20:11
cze?
Regandof 28/11/2016 19:23
i kolejne pytanie gdzie moge pobra? polskie napisy do Re-Genshiken bo na AnimeSub jest tylko do HorribleSub? :S
Domino 27/11/2016 19:52
139-146
Regandof 27/11/2016 11:07
Mam pyt. Od kt?rego odcinka dzieje si? akcja z Hosen'em? :V
Domino 23/08/2016 19:54
Jak dla mnie bardziej 82
PJ 14/08/2016 07:57
odcinek 65 to jak ?apanie pokemon?w
kokisio 13/08/2016 11:15
hue
PJ 12/08/2016 07:09
Zura janai Katsura da!
Saketa 05/08/2016 16:48
I lecimy
Saketa 05/08/2016 16:47
"Wy dranie! Jak ?miecie nazywa? siebie Gintamquestion"
Saketa 05/08/2016 16:45
Shura - Does
PJ 26/07/2016 21:18
mloda krew p?ynie w moich zy?ach
Saruhima 04/07/2016 01:10
Yooo
Mroczna istota 01/06/2016 18:11
smile
Kumanaku Seizou
Imie: Kumanaku Seizou Wiek: Nieznany Płeć: Mężczyzna Wzrost: 181 cm Waga: 75 kg Data urodzenia: 10 października (waga) Seiyuu: Taiten Kusunoki Kiblo-czyściciel, pogromca brudu toaletowego. Naszym obowiązkiem jest doprowadzenie tych toalet do stanu takiego, żeby m...
Zobacz Temat
Gintama.pl - najlepsza Yorozuya w sieci | Gintama | Postacie
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Ulubione Postacie - top 10
~Ivy-May
Administrator

Dodane dnia 18-07-2011 14:43
Wypisujemy top 10 naszych ulubionych postaci. Każdy ma wypisać za co lubi daną postać i dlaczego znalazła się w jego rankingu smile

U mnie wygląda następująco:

1.Katsura - uwielbiam głos i sposób wypowiadania niektórych słów. Kocham go za głupotę, za młodego szalonego szlachcica i za każdy odcinek w którym występuje. Pamiętam jak go zobaczyłam po raz pierwszy to sobie pomyślałam: śliczniutki, dowodzi joushi, więc pewnie inteligentny, a później zaczął się odzywać i cały jego obraz mi się rozsypał. Bardzo lubię jak coś mnie tak zaskakuje : D
2.Takasugi - głos <3 <3 <3, przez to seyiu obejrzałam już mnóstwo debilnych, mało interesujących, nic nie wartych anime! Postać Takasugiego bardzo mnie interesuje, chce wszystko zniszczyć, przyjaciele go nie obchodzą. Ciekawe co zrobi jak już wszystko rozwali. I jestem ciekawa dlaczego tak bardzo chce zginąć...
3.Gintoki - głos <3 Leń, żyje teraźniejszością, nie ma żadnego celu, żyje bo żyje. Jest chamem, świnią, nie szanuje kobiet, zachowuje się jak kretyn w większości sytuacjach, nadużywa alkoholu i ciągnie go do hazardu... ale wie kiedy w danej sytuacji włączyć tryb poważny i przejść do pomagania i wspierania. Jest sarkastyczny, momentami cyniczny i wredny jak nie wiem co. Okropny jako facet, ale byłby z niego świetny kumpel : P
4.Hijikata - głos <3 <3 Drugi Gintoki, tylko bardziej poważny i posiadający cel. Lubię jak się kłóci z Okitą. Jedyna osoba w Shinsengumi, która myśli. Odcinek o księciu z planety majonezu i o zakazie palenie mnie rozwalają. Uwielbiam go za to, że nie potrafi wyluzować.
5.Abuto - podobnie jak u czwóreczki powyżej kocham jego głos. Niby okrutny Yato, a wcale nie jest taki zły. Hamuje trochę zapędy Kamuiego, martwi się o niego. Szczerze to nie potrafię rozgryźć tej postaci, baaaardzo interesujący, jest w nim coś co mi się podoba : P
6.Yamazaki - jego przeciętność jest inna niż Sinpacheigo, nie irytuje mnie tak. Bardzo go lubię za jego pasje: ) Ma bardzo fajną funkcje w Shinsengumi i odcinki z nim są zawsze bardzo zabawne. Lubię jego wygląd, jest taki przeciętnie przeciętny : D
7.Kagura - Mimo, że Kagurcia jest jeszcze małą dziewczynką to nie jest słodką, debilną idiotką. Jest wyszczekana, zaborcza i żarłoczna. Za to ją bardzo lubię oraz za walkę ze swoimi słabościami. Mam do niej tylko jedno zastrzeżenie, po co uparła się na Sadaharu question
8.Tsukuyo - Na pierwszy rzut oka inteligentna, ładna kobieta. Poznajesz ją dalej pozostaje Ci tylko ładna. Idealnie pasuje do całej Gintamowej obsady... robi straszliwe głupoty i strasznie się potem wstydzi (ona jedna się chociaż wstydzi interjection), fajnie zmienia się jej charakter jak się napije : P
9.Yagyuu Kyuubei - żeńska wersja Katsury, durne to jak nie wiem co... Jak można jej nie lubić? Jest mega słodka i śliczna, świetnie walczy i jak czasmi coś palnie to klękajcie narody : D
10.Hattori - ninja są jak koty, nija nie przywiązują się do towarzyszy... bla bla bla Świetny koleś, bardzo pomocny i oddany przyjaciołom, ta jego postawa samotnego wilka jest taka trochę na wyrost. Cierpi z powodu hemoroidów i pewnie przez to stroni od ludzi xD
Wylij Prywatn Wiadomo
Autor RE: Ulubione Postacie - top 10
@blackmalder
Super Administrator

Dodane dnia 18-07-2011 17:06
1. Gintoki - chyba dużo mówić nie muszę : ) śmieszny leń, który wie, kiedy może mieć na wszystko wylane, a kiedy podejść do sprawy poważnie.
2. Katsura - Idiota? Takich lubie : )
3. Madao - Przypomina mi kumpla, wszyscy po nim jadą a on się tym nie przejmuje i zamieni to w komedie : )
4. Kondo - tak się stara, a życie i tak daje mu kopa w dupę. Mimo wszystko wciąż się nie poddaje i jest po prostu śmieszny : p
5. Hijikata - nie wiem za co go lubie, po prostu jest Cool ; )
6. Tsukuyo - no ona jest świetna pod każdym względem. Inteligentna, ma dobre serce, na swój sposób śmieszna.
7. Hosen - Facet miał jaja, mimo tylu złych uczynków zachowywał się w jakiś sposób dojrzale.
8. Shinpachi- biedne pokrzywdzone dziecko przez los xD
9. Kagura - mała i głupia, ale udaje twarda i brnie przez te ciężkie życie.
10. Yamazaki - Anpan~~Anpan~~Anpan~~Anpan~~Anpan~~
Edytowane przez blackmalder dnia 18-07-2011 17:07
5145361 Wylij Prywatn Wiadomo
~igorek1001
Uytkownik

Dodane dnia 18-07-2011 18:33
1. Katsura- reakcja na kryptonimy rzucane przez Gin'a. I ten kapelusz... (Kapelusz przynosi na myśl Luffy'ego ;p). Poza tym ma tego kurczaka czy co to tam ;p

2. Gintoki- Prawdopodobnie napisałbym to co malder ale był pierwszy więc: Fajne włosy i te jego "rybie" oczy ;p Do tego potrafi walczyć i jest podobny do Słomianego.

3. Yamazaki- Nic dodać nic ująć jest śmieszny (według mnie)

4. Kagura- Mała dziwna kosmitka. Lubi się bić ;p

5. Kondo- zboczony dowódca ;p

6. Shinpachi- Zawsze jego siostra musi robić wszystko za niego...

7. Hijikata- Podobny do takiego mojego kolegi... ;p

8. Toshiro- Podoba mi się jego styl bycia : )

9. Tsukuyo- malder zapomniał napisać, że jest również ładna ;p

10. Pan Kaczor Katsury- Lubie go tak znikąd ;p Śłitaśny
Wylij Prywatn Wiadomo
~Noni
Uytkownik

Dodane dnia 18-07-2011 22:04
1.Gintoki za wygląd, spojrzenie zdechłej ryby, miłość do jumpa i słodyczy i to że zawsze potrafi bronić tego na czym mu najbardziej zależy.
2.Hijikatatrzyma się swojej postawy zimnego drania, ale dla Kondo i całego Shinsengumi jest w stanie zrobić wszystko. Uwielbiam sceny w których kłóci się z Gintokim.
3.Okita król planety sadystów, słodki drań, uwielbiam go za wszystkie numery które wyciął Hijikacie, no i za scenę w pociągu z arcu z Shinsengumi
4.Kagurajedna z niewielu żeńskich postaci którą trawię w Gintamie. Słodka zabawna i silna. Nie wygląda na słodką idiotkę, wszystkie życiowe teksty wypowiadane z jej ust brzmią zabawnie
5.Katsura piękny z niego trans, prowokuje najwięcej śmiesznych sytuacji w serii. Retard jakich mało
6.Yamazaki Anpan...i genialna infiltracja Joui w jego wykonaniu.
7.Tsukuyo śliczna, ale dziewczę nie ma głowy do alkoholu.
8.Madao zawsze ma jakoś pod górkę, ale kieruje się własnymi zasadami i ma kręgosłup moralny.
9.Kondo naiwny aż do bólu ale lubię go za wytrwałość w dążeniu do celu.
1811262 Wylij Prywatn Wiadomo
~Shinwoo
Uytkownik

Dodane dnia 18-07-2011 22:39
1. Takasugi - każdy kocha złych gości. Szczególnie tych, którzy chcą zrobić coś na prawdę złego.
2. Gintoki - za jego duszę chłopca i za to, że czyta Jump'a. Wściekły jest straszny i wspaniały z niego nauczyciel.
Chciałbym też umieścić na drugiej pozycji Kamui'ego. Nie na trzeciej, czwartej czy piątej, ale właśnie na drugiej, tuż za Takasugim.
3. Sougo - niesamowite techniki, prawdziwy sadysta. Jego logika nie ma sobie równych.
4. Kagura - jest świetna. Uwielbiam kiedy dokucza Shinpachi'emu. No i dobrze się prezentuje z Okitą. Bardzo dobrze rozumie się z Otae.
5. Otose - matkuje całej dzielnicy, to niemały wyczyn.
6. Hijikata - za jego miłość do majonezu. I za to, że przeżył mając Okitę w pobliżu. Mayo 13!
7. Zura - Zura ja nai, Katsura da!
8. Tsukuyo - lubię jej charakter. No i zabijcie mnie, ale dla mnie jest słodka.
9. Sarutobi - masochistka w okularach, nie mógłbym spojrzeć swojemu odbiciu w oczy, gdyby nie była w moim top10.
10. Otae - prawdziwy ideał. Piękna kobieta, z łagodnym, ciepłym charakterem, doskonale gotuje. Jedyną wadą jest ten paskudny brat.
Wylij Prywatn Wiadomo
~Nayachi
Uytkownik

Dodane dnia 19-07-2011 09:28
1. Hijikata - Majo, majo, majoneeeeeeeeezu!~ Ogólnie pozytywna postać + boski głos Nakai Kazuyi
2. Okita - Książę Planety Sadystów <3
3. Takasugi - Ma bandaż na ryju, ogólnie go nie lubiłam, ale polubiłam go może aż za bardzo za akcję w 2 serii
4. Katsura - Lupin ja nai! Zura da! Machigai, Katsura da!
5. Kagura - Jedna z niewielu dziewczyn które w anime lubię (zwykle są cholernie denerwujące), jest po prostu kochana
6. Kamui - Nie ma go niby dużo, ale nie mogę go znielubić, jakoś nie wiem, po prostu o tak, podoba mi się gość
7. Elizabeth - bo jest kyun kyun facetem w stroju, i rozbraja mnie
8. MADAO - *tup*
9. Gintoki - Genialny i przypomina mi studenta, swoim duchem
10. Okulary Shinpachi'ego - *yes*

Oczywiście kocham też wielu innych, no, ale miało być 10... Choć do końca nie jestem pewna. Pandemonium podbiło też moje serce, albo Głupi książę...
Edytowane przez Nayachi dnia 19-07-2011 09:37
25014805 http://myanimelist.net/profile/Nayachi Wylij Prywatn Wiadomo
~Agrael
Uytkownik

Dodane dnia 19-07-2011 16:47
Ogółem w Gintamie nie ma aż tak dużo postaci, ale spróbuję przedstawić te najfajniejsze moim zdaniem.

Takasugi - za jego głos, głos i głos. Wspominałem już o głosie?
Ketsuno Ana - patrz wyżej.
Gintoki - no cóż, nie jest to typowy shonenowski bohater bo nie ma jakiegoś marzenia, no chyba że jego marzeniem nazwiemy poszukiwanie świętego spokoju.
Hijikata - tam gdzie pojawia się ten głos, tam musi być dużo zajebistości.
Sogo - za ten jego wewnętrzny spokój i całą resztę.
Tae - za to, że jest podobna do mnie, bo niezależnie od tego co w jej duszy gra, cały czas jest uśmiechnięta.
Kamui - kolejny świetny charakter, który też podchodzi do wszystkiego spokojnie, chociaż jest w tym pewna nutka szaleństwa.
Szogun - wiadomo za co, chociaż pojawił się chyba tylko trzy razy, ale to świetny charakter.
Kozenigata Heiji - jedna ze śmieszniejszych postaci, jak ktoś nie wie kto to, to to ten detektyw-twardziel.
Tsukuyo - bo jest fajna o.O

Wylij Prywatn Wiadomo
~Lazerek
Uytkownik

Dodane dnia 19-07-2011 22:11
1. Gintoki - po prostu genialna postać. Rzadko moją ulubioną postacią jest bohater/bohaterka główna, lecz tu nie mam innych osób na stanowisko osoby numer 1 wink.
2. Sogo - czyli sadysta naczelny numer 1
3. Hijikata - a w szczególności jego kłótnie z Sogo, Gintokim i całą resztą wink
4. Tsukuyo - co tu dużo pisać, fajna postać smile.
5. Sakamoto - i ta jego beztroskość wink
Ha! Zamiast 10 dam 5 tongue, kolejne postacie to już bardziej wymienianie postaci, które po prostu lubie, te są wg mnie najlepsze, dlatego tylko/aż 5 smile.
Wylij Prywatn Wiadomo
~Omen94
Uytkownik

Dodane dnia 20-07-2011 01:10
1.Gintoki - główny bohater z trwałą na głowie i rybimi oczami, na początku jakoś ta postać mnie nie przekonywała ale po paru odcinkach zmieniłem zdanie gdy zobaczyłem jego miecz w akcji smile.

2.Takasugi - wiele osób już wspominało o jego głosie*yes*, więc dodam tylko tyle że jego charakter jest jednym z najlepszych w całej fabule i choć nie jest za często pokazywany (nie liczymy odcinka 215) to naprawdę przyciąga uwagę.

3.Kamui- jako że jest bratem Kagury od razu go polubiłem, a gdy dowiedziałem się o nim trochę więcej, stał się jedną z moich ulubionych postaci.

4.Tsukuyo - jest to jedna z dwóch moich ulubionych żeńskich postaci w całej Gintamie. Jej wygląd, ciało, charakter i umiejętności sprawiły że zajęła czwarte miejsce*yes*.

5.Jiraia (Tobita Danzo) - był jedynie przez 4 odcinki ale nie zmienia to faktu że przez ten okres dodał trochę świeżości do fabuły. Zawsze lubię obejrzeć te odcinki i co więcej, nigdy mi się nie znudzą.

6.Sougo - określę go w trzech słowach: SADYSTA | SADYSTA | SADYSTA! I to by było na tylesmile

7.Hijikata - wiem że dałem go nisko ale nic na to nie poradzę, po prostu uważam że postacie powyżej bardziej mi się spodobały, choć nie powiem że Toushirou jest nie ciekawysmile.

8.Abuto - po pierwsze głos który jest cudowny. Po drugie charakter: spokojny, opanowany, ma fajne spojrzenie na świat. Po trzecie Yato xD.

9.Kagura - Jest tu tylko z dwóch powodów. Po pierwsze potrafi czasami mnie rozśmieszyć. Po drugie Yoshiwara arc.

10.Wszystkie postacie które lubię jednakowo - Shouyou-sensei | Hattori | Zura | Mitsuba Okita | Hosen | Toujou Ayumu |

Edytowane przez Omen94 dnia 20-07-2011 01:14
6900819 Wylij Prywatn Wiadomo
~Pompon-nee
Uytkownik

Dodane dnia 20-07-2011 22:38
1. Hijikata - No tak, głos... xD To mój ukochany seiyuu - czcigodny Kazuya Nakai, więc ta postać od razu miała u mnie wielkiego plusa. Poza tym podoba mi się jego sposób bycia. Jest poważny, cool, ale w przeciwieństwie do innych takich postaci z anime, nawet taki typ potrafi rozśmieszyć, a czasem nawet zadziwić swoją głupotą. Czasami wydaje się na prawdę dojrzały. Zdobył moje serce swoimi uczuciami wobec Mitsuby. Szkoda tylko, że skończyło się jak skończyło D: Podoba mi się jego wygląd, jego nałogi, praktycznie wszystko. No i Tosshi xD Ogólnie cud, miód, malina <3
2. Gintoki - jest leniwy, ma oczy zdechłej ryby, często zachowuje się paskudnie wobec innych... zupełnie jak ja :D Lubie w nim to, że jest taki... ja wiem? Ma masę wad i zalet, co czyni go bardziej realistyczną postacią (jeśli można powiedzieć coś takiego o kimś z TAKIEGO anime). Z jednej strony czuły, pomagający gość, który i za ojca może robić (Kagura), z drugiej cham, przepuszcza pieniądze, wciąż ma kłopoty finansowe. Podoba mi się też zarys jego przeszłości i trochę żałuję, że póki co Sorachi bardziej tego wątku nie rozwinął. Ogólnie postać bardzo pozytywna. I fajnie wygląda ^^ Lubię też jego umiejętność krasomówstwa i robienia z największej pierdoły czegoś niezwykle cennego i epickiego :3
3. Abuto - nie wiem. Po prostu go lubię xD Niby zły, ale ma jakieś tam swoje przebłyski dobra. No i podoba mi się razem z Kamuiem, tworzą całkiem miłą dla oka drużynę. Poza tym jest silny, ma świetny głos, ciekawy światopogląd...
4. Katsura - niby 20-latek, a czasem zachowuje się jak niespełna rozumu stary piernik xD Jedna z najśmieszniejszych postaci w całej Gintamie. Kocham jego relacje z Elizabeth i słynne "Zura janai, Katsura da!" we wszelkich możliwych formach. Ogólnie to całe ukrywanie się przed policją, życie terrorysty... I te jego teksty, razem z poważnym głosem. Świetna postać, ot i co.
5. Hattori - samotny, bogaty ninja z hemoroidami. No hej, przecież takiego nie da się nie lubić xD W dodatku tak jak Gintoki lubuje sie w JUMPie. I mimo swoich przekonań, że jest samotnikiem i do nikogo nigdy się nie przywiązuje, potrafi się też komuś pomóc i okazać serce (np. Sacchan, dziewczynka od pizzy - za nic nie pamiętam imienia). Muszę wspominać, że ma fajny głos i wygląd?
6. Yamazaki - jak dla mnie, pod żadnym względem nie jest to osoba zwyczajna :p Polubiłam go od razu po scenie z badmintonem, jego hobby wydaje się takie urocze~ ^q^ A praca jaką się zajmuje też jest niczego sobie. I trochę mi go żal, że nie jest aż tak docenianą postacią (nie przez fanów tylko przez inne postacie). Bardzo go lubię i już. Anpan~
7. Kagura - mała, chamska, wredna, bardzo silna i paskudna dziewczynka. W końcu młoda postać nie jest moe ślicznotką, która nie potrafi sobie z niczym poradzić. Uwielbiam jej teksty i to, że próbuje upodobnić się do Gintokiego (przynajmniej ja takie wrażenie odniosłam) I mimo, że pozornie jest twardą i stanowczą osobą, potrafi się też zachować jak na swój wiek, tj. popłakać, zazdrościć innym dziewczynom, pobawić się z innymi... W dodatku bez krępacji wymiotuje na antenie za co należy się respekt >D
8. Kondo - ma głupie pomysły. Cenię go sobie za wytrwałość i to, jak bardzo kocha Otae. Nie ukrywam, że strasznie mi go szkoda i czasem mam ochotę komuś przywalić, kiedy po raz X słyszę "Gorira". No i czasem nawet wydaje się taki... słodki?
9. Sougo - śmieszny jest :p Z tego wszystkiego jego sadyzm podoba mi się najmniej. Uwielbiam jego relacje z Hijikatą i wzrusza mnie to, jak bardzo kochał swoją siostrę. No i cieszę się, że nawet taki typ może zawalić i okazać się beznadziejnym (rollercoater yea xD). Plus dobrze walczy.
10. Hasegawa - bardzo życiowa postać. Bezrobotny, bezdomny. Wydaje się świetnym kumplem i chyba po Otose zasługuje na miano najdojrzalszej osoby w Gintamie, chociaż jak każdemu zdarzają mu się wpadki i głupie teksty. Kolejna postać, której mi żal, ale wiem, że gdyby nie to jak go traktują inni, dużo mniej bym go lubiła. Bardzo twardy z niego facet.

11. (a co mi tam) - Elizabeth, Justaway, Catherine, Baka Ouji.... Ogólnie wszystkie charas xD
9271141 Wylij Prywatn Wiadomo
~masterBISH
Uytkownik

Dodane dnia 27-07-2011 03:03
A więc... Lets begin, guyz.

1. Okita - zawsze ceniłam w anime królów planety sadystów z fetyszem rozstrzeliwania bazooką połowy miasta.
2. Kagura - rzadkością jest u mnie polubienie żeńskiej postaci w anime... ale twórcy Gintamy trafili w sedno i stworzyli chyba najwspanialszą, żeńską bohaterkę! Tak, Kagura, nosząca całe życie jedną parę majtek, które wkrótce zamieniły się w stringi. Jej charakter jest wręcz wspaniały. TnT Chcę więcej takich kobiet... A nie tych uganiających się za facetami, stękającymi i kurde, bleeeh, whatever.
3. Gintoki - co tu dużo mówić... jego determinacja do pracy zwala mnie z nóg. Trwała, która przypomina mi jakiś zgniły łój, uzależnienie od słodyczy, mleka truskawkowego, wymarzony nauczyciel, przyjaciel, dziadek, ojciec, matka. o3o
4.Katsura - spójrzmy na to - prowadzi życie terrorysty, ukrywa się w każdej knajpce, tacha ze sobą mężczyznę ze strojem kaczki i owłosionymi nogami ze sobą, rozmawiającymi z przedmiotami martwymi (puszka)... *wyciera łezkę* Cudowny mężczyzna, cudowny. Brawa dla tego pana!

5. Otose - kolejna wariatka płci żeńskiej do kolekcji wspaniałych kobiet.
6. Hijikata - ZA MAJONEZ.
7. Hasegawa - zauważyliście, że każdy odcinek z tym bezdomnym jest śmieszny? mało znacząca postać, a patrzcie... jednak. ; D
8. Książe Hata - czy jak ten fioletowy pulpet miał... często w anime nie występuje, ale i tak go uwielbiam! Za OST, za głupotę i za miłość do zwierząt. <3
9. Yamazaki - bo kto potrafiłby walczyć paletką od tenisa podczas wojny? No kto? Tylko Yamazaki.
10. ...

Podaruję sobie 10. Nie potrafię nikogo wykombinować. To chyba, że...

10. Karaluch, który opanował całe Edo. Et cetera, et cetera.
Edytowane przez masterBISH dnia 27-07-2011 03:03
Wylij Prywatn Wiadomo
~Gintaman
Uytkownik

Dodane dnia 09-08-2011 18:26
1. Gintoki - słodycze, jump, lenistwo i oczy zdechłej ryby. Uwielbiam go za jego podejście do życia i tajemniczość. W obronie przyjaciół poświęciłby życie.
2. Hijikata - całkowicie oddany Shinsengumi. Kocham jego dumę, konflikty z Sougou i majonezowy nałóg.
3. Sougou - bardzo śmieszna postać, odcinki z nim zawsze są zabawne. Podoba mi się jego wygląd, głos i to, że jest sadystą shifty
4. Kagura - z pozoru mała, słodka, niewinna dziewczynka a tak naprawdę silna jak Herkules i głupia jak but wink.
5. Katsura - kolejna postać, która mądrością nie grzeszy, ale za to właśnie go lubię, a poza tym ma w sobie to coś smile.
6. Takasugi - zło, zło i jeszcze raz zło shifty! No i głos oczywiście.
7. Yamazaki - po prostu za to, że jest śmieszny.
8. Shinpachi - wbrew pozorom bez tego krzykacza nie byłoby wielu śmiesznych akcji.
9. Hasegawa - fajna postać, tak jak masterBISH uważam, że każdy odcinek z nim jest śmieszny.
10. Otose - nie wiem za co ale po prostu ją lubię.
Edytowane przez Gintaman dnia 10-08-2011 22:10
Wylij Prywatn Wiadomo
~nobody7nobody
Uytkownik

Dodane dnia 10-08-2011 00:12
1. Zura znaczy się Zurako -Katsura Kotaro
2. Goryl-Pan Cyborg Sorachi
3. Sakata Gintoki
4. Takechi Henpeita
5. Hijikata Toshiro
6. Okita Sougo
7. Matsuidara -szef wszystkich szefów Shinsengumi
8. Bansai Kawakami / Sakamoto Tatsuma
9. Sadaharu
10. Otose / Justaway
biglaugh
Wylij Prywatn Wiadomo
~JJazer
Uytkownik

Dodane dnia 16-09-2011 20:27
1 Sakamoto- pomimo tego że jest leniem i ciągle pije, to jest bogaty. Należy też do czwórki samurajów z wojny z Amanto.
2 Sakata Gintoki- postać tę lubię ogólnie za całokształt, oraz z podobnie jak Sakamoto brał udział w wojnie.
3 Takasugi Shinske- Jest to chyba najbardziej mroczna postać w Gintamie, oraz chce wszystko zniszczyć
4 Zura Kotaro- Za to że jest taki prosty i otwarty. W zwykłych odcinkach jets raczej głupkiem, ale np. w benizakura-hen jest całkiem niezły.
5 Okita Sougo
6 Kagura
7 Tsukuyo
8 Banzai
9 Jirocho
10 Otose
Wylij Prywatn Wiadomo
~Venqua
Uytkownik

Dodane dnia 30-09-2011 10:59
Kolejność przypadkowa!

Gintoki - na początku trochę mnie irytował, po arcu z ojcem Kagury chciałam żeby ktoś zrobił mu krzywdę, po arcu z Otose z piątego sezonu na powrót stał się chyba moją ulubioną postacią. Podoba mi się że nie jest opętany żądzą zemsty, jak - mniej więcej - Takasugi, ani nie stara się odzyskać Edo dla samurajów, jak Katsura. W arcu o buncie w Shinsengumi powiedział całkiem ciekawe i mądre słowa o tym, jak to, czego bronił, broni i będzie bronił nigdy się nie zmieniło i wcale nie była to jego ojczyzna.
Yamazaki - worek treningowy dla Hijikaty, pożeracz chorej ilości słodkich bułek (anpan? Nie pamiętam czym są wypełnione), fan badmintona. W teorii nic ciekawego, w praktyce: świetna, humorystyczna postać. Zyskał wiele przez swój epizod w Itou Arc. Dobry głos : )
Hattori - urzekł mnie gdy pomógł bronić Sa-chan, poza tym gagi związane z jego hemoroidami nigdy jakoś mnie nie porywały. Z reguły sprawia wrażenie poważnego, dość.. Dostojnego (bardzo krótkie pierwsze wrażenie), ale potem oczywiście okazuje się że to wszystko ma się nijak do rzeczywistości, szczególnie gdy Gintoki jest w pobliżu i o coś się awanturują.
Abuto - szkoda, że jest go tak mało. Postać milion razy bardziej interesująca od Takasugiego czy Kamui (Kamuiego?), przynajmniej dla mnie. Nie jest typowym, złym charakterem, wyraźnie ma swoje priorytety, ale tak naprawdę bardzo ciężko go rozgryźć.
Kagura - w końcu jakaś bohaterka która sprawia wrażenie bycia z krwi i kości kobietką! Kagurę uwielbiam za to że łamie wszelkie stereotypy panien z anime, jak trzeba, odszczeknie, często w mocno niewyszukanym stylu. Nie rumieni się na widok wszystkiego, co jest rodzaju męskiego, a nawet jeśli się rumieni czy wstydzi, to robi to tak uroczo, że nie sposób jej nie kochać (na przykład w momencie gdy chciała dać czekoladki Gintokiemi i Shinpachiemu).
Shinpachi - nie wiem czemu tak mało osób go lubi. Bez niego Yorozuya wiele by straciła. Shinpachi nie jest może najbardziej przebojową postacią, ale w krytycznych momentach widać, jak bardzo zależy mu na wszystkich dookoła i jak wiele jest dla nich gotów zrobić, za co ogromny plus. Czasami jednak denerwuje mnie że autor "pozwala" młodemu Shimurze na tak mało jeśli chodzi o bycie epickim..
Kondo - chyba najbardziej ciepła ze wszystkich postaci w Gintamie (może prócz Mitsuby, ale jej nie liczę). Myślę że trzeba zapamiętać iż to właśnie on "ujarzmił" (dobre słowo? ; )) Okitę, zyskał duży szacunek u Hijikaty.. Jak zresztą u całego Shinsengumi. Poza tym dość szalony, ale mam wrażenie że czasem jego zagrania (typu prześladowania itd.) są strasznie demonizowane.
Sorachi - właściwie nie postać jako taka, ale który inny autor dał się zabić we własnym anime, by potem powrócić jako cyborg i dokończyć swoje dzieło? Jego "złote" myśli powalają mnie na kolana. Podziwiam tego człowieka za ogromną ilości dystansu do samego siebie i do wszystkiego innego.
Hasegawa - Hasegawy chyba najczęściej jest mi żal z całej Gintamy. Czasami chciałabym już, żeby wszystko się dla niego ułożyło. Świetna postać, z całkiem ciekawymi, dojrzałymi przemyśleniami (gdyby tylko ktokolwiek chciał ich słuchać), często niedoceniany. Podobnie jak Shinpachi, Hasegawa dostaje ochłapy epickich scen : (
Otose - może się drzeć i wymagać czynszu czy też grozić wyrzuceniem Gintokiego i ekipy, ale to tylko przykrywka. Wyrozumiała, dojrzała kobieta, postać - dla mnie - pokroju Kagury, jeśli chodzi o oryginalność. Z charakteru dość przypomina mi Gintokiego - chodzi mi mniej więcej o brak chęci do zemsty, o zostawienie przeszłości w spokoju.
Edytowane przez Venqua dnia 30-09-2011 11:03
Wylij Prywatn Wiadomo
~azbestoza
Uytkownik

Dodane dnia 10-10-2011 11:08
Gintoki za podejście do życia i te jego rybie oczka.
Takasugi Na początku go lubiłam, potem przestałam, a po obejrzeniu Shinyaku Benizakura-Hen wrócił do łask. Poza tym chodzi w fioletowym kimonie i ma takie fioletowawe włosy, a ja lubię fioletowy. I ten psychopatyczny uśmiech...
Hijikata to po prostu Hijikata, no. Jego miłość do majonezu poruszyła moje serce cry
Zura bo jego się po prostu nie da nie lubić.
Kagura. Taki mały Gin, tylko w wersji kobiecej.
Kamui mam słabość do psychopatów...
Okita, Hattori, Tsuki,Elizabeth...
Jest ich naprawdę cała masa, a nie chce mi się więcej wypisywać, więc na tym zakończę.
Wylij Prywatn Wiadomo
~nodame
Uytkownik

Dodane dnia 18-10-2011 19:40
Hijikata / Gintoki obu panów tak lubię, ze nie umiem się na żadnego z nich zdecydować, a swoją droga, czy oni przypadkiem nie są tacy sami pomijajac kilka różnic? no własnie wink
Sougo za iście oryginalne wnętrze, które tak dobitnie kontrastuje się z jego wyglądem, że to aż rozkosznie cudowne!
Tsukuyo - uwielbiam babkę! jedyna "normalna" pani w tym anime i po prostu sytuacje między nią a Ginem (mrrr!) rozwalają mnie na łopatki, a przy okazji świetny ma charakter smile
Katsura - za Elizabeth, za jego długie włosy i za nieprzeciętny intelekt, miszczu <3
sz0lka.tumblr.com Wylij Prywatn Wiadomo
~Honami14
Uytkownik

Dodane dnia 19-10-2011 17:44
1. Gintoki - uwielbiam go, zwłaszcza za sposób w jaki podchodzi do życia :3. Jest kochany, zawsze wie co powiedzieć, świetnie walczy, uroczo dłubie w nosku, a już nawet nie wspomnę o tym, jak śpiewa - wzruszyć się można! XD Również kocham mleko truskawkowe, słodycze i przeważnie nic mi się nie chcę, więc myślę, że świetnie bym się z nim dogadywała. Ach, po prostu go uwielbiam i tyle.
2. Okita - kolejny przystojniak, a do tego sadysta. Wyglądała słodko z tą swoją opaską na oczy i ogólnie... też go uwielbiam.
3. Zura, tfu! Katsura - po prostu jest zabawny.
4. Tsukuyo - polubiłam ją natychmiast :3. Gdyby tylko pojawiała się częściej, to bym była zadowolona, o.
5. Kagura - szczerze powiedziawszy... wpierw jej nienawidziłam. Była irytująca i myślałam, że będzie taka sama, jak inne postacie, które najczęściej kręcą się wokół głównego bohatera. Na szczęście szybko przekonałam się o tym, że Kagura jest... Taką małą, wredniejszą, złośliwszą wersją Gintoki'ego XDD. Świetnie wygląda w jego ciuszkach, a gdy jeszcze do tego dłubie w nosie, to od razu myślę: "Gintoki'ego córka pewnie tak by wyglądała" XD.
6. Kyuubei - słodka, słodka i jeszcze raz - słodka.
7. Hijikata - podziwiam go za to, że nie zwariował w tym całym Shinsengumi xD. Wydaję się być jedynym normalnym, lecz... Czy aby na pewno?
8. Kamui - jest jednym z tych złych i nie wiem czemu, jednak o wiele bardziej lubię właśnie jego, niżeli Takasugi'ego. Wydaję się być przystojniejszy i ma jeszcze bardziej nierówno pod sufitem~. Chcę go więcej w anime, no! Wtedy na pewno by zajmował miejsce za Zurą :3.

A dalej, to nie umiem się zdecydować~. Shinpachi, madao, Otose, Otae, Mitsuba... Ach, czemu w Gintamie jest tyle ciekawych postaci~?
4758160 Wylij Prywatn Wiadomo
~Telimena
Uytkownik

Dodane dnia 15-01-2012 23:52
Oho, aż miło się czyta kiedy ludzie podają argumenty.

1. Gin. Geez, aż nie wiem gdzie zacząć. Uwielbiam ta akcje gdzie wplątuje się w jakąś absurdalną sytuację i musi się z tego wyplątać, jak dokucza innym albo wplątuje w dziwne sytuacje, albo jak komuś czegoś zazdrości np rzeźby śnieżnej XD. I mimo bycia cholernym dupkiem jest taką zajebistą cioteczką dopomóż.
Nyachi:
9. Gintoki - Genialny i przypomina mi studenta, swoim duchem

Haha grin faktycznie

2. Sougo. http://www.youtube.com/watch?v=GrTUcNXj_hw&feature=g-all-f&context=G23c3c02FAAAAAAAACAA
Za to + za jednoczesne bycie sadystą i takim uroczym małym bękartem przy swojej siostrze. Szkoda że tej strony jego osobowości już nie zobaczymy TT TT.

3. Kagura - jest fantastyczna. Mała chłopczyca która staje się damą. I nie jest Kałaaaaai na siłę. Poza tym, ta cała walka z instynktem Yato. So. Freaking. Awesome. *-*

4. Katsura - Jedna z najlepiej wykreowanych postaci mangowych. To zagadka jak można mieć klasę i być takim tłumokiem. Wszystkie te jego absurdalne akcje, nazywanie kagury szefem, UNO <:D

5. Kondzio - Taki wzruszający debil. Ludzie z shinsengumi po prostu nie mogli z nim nie pójść w świat. To jak puszczenie samej małpki do zakładu przetworów mięsnych.

8.Tsukuyo - Jedna z niewielu lasek które mimo wszystko nie irytują, badass, i jest słodka

7. Sa-chan i Pan Nidża - obydwoje na tym samym lvlu fajności. On jest zdecydowanie zbyt normalny na to show, przynajmniej ma hemoroidy. Ona... utrzymuje odpowiedni poziom anormalności...

8. Abuto - krótki występ, ale ta scena w której mówił jak to nie lubi walk między yato... przewijałam ją od początku z 6 razy. Świetny seyuu

9. Hijikata - jest taki nieogarnięty, ale to jego przywiązanie do majonezu i wstyd kiedy zrobi coś głupiego. X>

10. Kamui - lubię bardziej od takatsugiego (którego też uwielbiam, ale za mało na top 10) niby oklepany charakter, małe wredne męskie yandere, ale mimo to ma to coś. I ze zniecierpliwieniem czekam na jakies akcje z nim.
Wylij Prywatn Wiadomo
~akemi
Uytkownik

Dodane dnia 20-01-2012 12:06
1. Takasugi - uwielbiam go. Za wygląd, szczególnie oczy i uśmiech, chory charakter, jego wielkie plany i klimat, który wprowadza. I za głos, który też jest genialny.
2. Kamui - właściwie, to jest na równi z Takasugim, bo wielbię obu tak samo. Uwielbiam ten uśmiech, kiedy zabija, jego styl walki i ruchy. Wygląd i głos też świetny.
3. Katsura - bo przypomina mi mnie, uwielbiam jego głupotę, a z drugiej strony powagę.
4. Okita. Szczególnie za sadyzm i maskę.
5. Kagura - kiedyś bardzo jej nie lubiłam, ale teraz jest moją ulubioną postacią żeńską ze wszystkich anime. Irytujący, głupi, złośliwy dzieciak, który uwielbia jeść. I w dodatku z klanu Yato <3
6. Hijikata - majonezowy całokształt.
7. Elizabeth. Bo ja też chcę takiego przyjaciela cry i piękne nóżki.
8. Gin. Bo jest do mnie bardzo podobny i na pewno nie zalicza się do grupy nudnych głównych bohaterów.
9. Matsudaira - jest Matsudaira, jest impreza.
10. Yamazaki. I anpan <3
Wylij Prywatn Wiadomo
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
.copyrights 2011/2012 www.gintama.pl
.powered by PHP-Fusion & Extreme-Pack
.design by .kkS
.code by Sparco